AZ5186 - BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

329,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 30
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 4 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Szerokość klosza 4
Wysokość klosza 30 cm
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Żywotność 30000 h.
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Moc lampy LED 10W
Lumeny 1046
Temperatura barwowa 3000-6000K
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Materiał Aluminium extruded sections
Kąt świecenia 24°
Napięcie 230V
Rodzaj lamp Lampy wiszące
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Beta
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe da się łatwo wykorzystać w domowych wnętrzach – wystarczy tylko połączyć system z modnymi oprawami, jak choćby nasza lampa wisząca BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK.

Oprawa BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to nietuzinkowy produkt przeznaczony do montażu na szynoprzewodach jednofazowych magnetycznych. Pojedyncza oprawka daje światło punktowe dekoracyjne. Większa grupa lamp umożliwia dokładne doświetlenie strefy lub całego pomieszczenia. Lampy tego typu idealnie sprawdzają się w wielu domowych wnętrzach, w tym w kuchniach (nad wyspą lub stołem), w salonach (nad zestawem mebli wypoczynkowych).

Na komfort użytkowania produktu wpływa oczywiście możliwość przesuwania lamp na szynach względem siebie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Przydaje się także opcja regulowania natężenia światła (ściemniacz) oraz temperatury barwowej emitowanego światła. Co więcej lampy BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK mogą być sterowane zdalnie – za pośrednictwem naszej aplikacji AZzardo Smart lub opcjonalnie pilota Bluetooth, pozwalających na kontrolowanie pracy pojedynczych lamp lub grup produktów.

Prosta i geometryczna forma lampy wpisuje się w większość modnych obecnie aranżacji. Chętnie umieszcza się ją we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Stanowi gustowną ozdobę przestrzeni industrialnych. Niekiedy nadaje się nawet do pomieszczeń klasycznych lub boho.

BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to wąska, mocno wydłużona oprawka o cylindrycznym kształcie, wykonana z aluminium w kolorze czarny. Osadzono w niej zintegrowane źródło światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw, co przekłada się na jeszcze lepszy komfort oświetleniowy w wielu wnętrzach.

BETA KERRY 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to sposób na energooszczędne i stylowe oświetlenie rozmaitych przestrzeni w domu, biurze czy w lokalu usługowym.

* Pola wymagane