AZ5184 - BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

349,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 10
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 5 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Szerokość klosza 5 cm
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Żywotność 30000 h.
Moc maksymalna 10W
Wysokość klosza 10 cm
CCT regulacja barwy światła tak
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Ściemniacz Tak
Lumeny 1234
Temperatura barwowa 3000-6000K
Materiał Aluminium extruded sections
Napięcie 230V
Kąt świecenia 24°
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Beta
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach już na dobre zagościło w naszych domach, jako rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też modne. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie oprawy oświetleniowe, jak choćby BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK.

Reflektor BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to lampa z większej rodziny produktów przystosowanych do pracy na szynoprzewodach. Wybrany model nadaje się do pracy w systemach jednofazowych magnetycznych. Pojedyncza oprawka służy zazwyczaj jako oświetlenie zadaniowe lub ozdobnie podświetlające wybrane detale wnętrza. Większa grupa przydaje się jako oświetlenie strefowe lub ogólne w pomieszczeniu. Z pomocą lamp MAKITA da się oświetlić sklepy, biura lub wnętrza mieszkalne. Montuje się je choćby w kuchniach, salonach i sypialniach, a także na klatkach schodowych i w przedpokojach.

Lampy da się wygodnie przesuwać względem siebie na przewodach oraz łatwo regulować kąt świecenia każdej z nich. Co więcej produkt pozwala na modyfikację natężenia i temperatury barwowej światła, co jeszcze bardziej zwiększa komfort oświetleniowy we wnętrzu. Produkt BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK jest przystosowany do sterowania zdalnego – za pośrednictwem naszej wygodnej aplikacji AZzardo Smart lub opcjonalnie pilota Bluetooth.

Lampa tuba BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to minimalistyczny design, wpisujący się w większość modnych obecnie aranżacji. Można jej użyć w pomieszczeniu industrialnym, nowoczesnym i skandynawskim. Z jej pomocą ożywia się przestrzenie klasyczne.

BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, cylindryczna oprawka z czarnego aluminium, w której osadzono pojedyncze zintegrowane źródło światła LED, o dużej żywotności i wysokim współczynniku oddawania barw.

BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH BK stanowi wygodny i energooszczędny sposób na doświetlenie przestrzeni, w domu, biurze czy lokalu usługowym.

* Pola wymagane