AZ5286 - GAMA NIKO TRACK MAGNETIC 5MM 7W CCT BLUTOOTH BK.png Zobacz większe

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

349,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 14,5
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 3 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,5
Moc maksymalna 7W ±10%
CCT regulacja barwy światła tak
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Ściemniacz Tak
Lumeny 3000K: 562 4000K: 500 6000K: 449
Temperatura barwowa 2700-6000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 24°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Ruchome źródło światła Tak
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Wybór opraw oświetleniowych do systemów szynoprzewodowych w naszej ofercie jest coraz większy. Nowoczesne produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale też ciekawym wzornictwem, jak nasza lampa tuba GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK.

Reflektor GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK należy do rodziny produktów oświetleniowych do montażu na szynoprzewodach. Wybrane rozwiązanie stosuje się wraz z listwami jednofazowymi magnetycznymi, na których może być ono mocowane pojedynczo (oświetlenie zadaniowe, dekoracyjne) lub w większych zespołach (oświetlenie ogólne lub strefowe). Do uzyskania optymalnego doświetlenia wybranej przestrzeni przydaje się zwłaszcza możliwość dopasowania rozmieszczenia lamp na szynie do indywidualnych potrzeb, a także regulacja kąta świecenia oraz natężenia światła i temperatury barwowej.

Produkty GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK mogą być sterowane tradycyjnie (włączniki światła) lub zdalnie z pomocą Bluetooth lub domowej sieci WiFi (kontrola nad pojedynczymi punktami świetlnymi bądź grupami lamp). Do sterowania warunkami oświetleniowymi da się wykorzystać również naszą mobilną aplikację lub (opcjonalnie) dedykowanego pilota.

Lampa GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK wyróżnia się minimalistycznym designem, który wpisuje się w większość modnych obecnie aranżacji – od nurtów skandynawskich i boho, po rozwiązania klasyczne i industrialne. Najczęściej w warunkach domowych umieszcza się w kuchniach, salonach i sypialniach, choć warto rozważyć użycie produktu nawet w mniejszych przedpokojach, a nawet na korytarzach.

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, cylindryczna oprawka z czarnego aluminium, przytwierdzona do bazy mocowanej do szynoprzewodu. W jej wnętrzu umieszczono zintegrowane źródło światła LED o dużej żywotności i wysokim współczynniku oddawania barw, co zwiększa komfort oświetleniowy w danej przestrzeni.

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 7W CCT BLUETOOTH BK może być swobodnie wykorzystana jako wygodne oświetlenie do domu, biura lub lokalu usługowego.

* Pola wymagane