AZ5288 - GAMA NIKO TRACK MAGNETIC 5MM 12W 4000K BK.png Zobacz większe

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W

Produkt dostępny

299,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 13,6
Głębokość 4,4 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,5
Moc maksymalna 12W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Lumeny 932
Temperatura barwowa 3000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 24°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Ruchome źródło światła Tak
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe to już nie tylko produkty typowo techniczne do firm lub lokali usługowych. To także modne rozwiązania do domowych wnętrz, jeśli tylko wybierze się odpowiednie produkty, jak nasza GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK.

Lampa tuba GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK to niewielka oprawa z szerokiej rodziny rozwiązań współpracujących z szynoprzewodami. Wybrany model nadaje się do montażu na listwie magnetycznej jednofazowej. Niekiedy stosuje się oprawę samodzielnie jako oświetlenie dekoracyjne lub zadaniowe. Częściej jednak spotyka się systemy składające się przynajmniej z kilku oprawek na szynie bądź szynach, co pozwala oświetlić wybraną strefę lub całe pomieszczenie. Bardzo przydatną opcją jest w tym przypadku możliwość dowolnego rozmieszczania lamp względem siebie oraz regulacja kąta padania światła w poszczególnych oprawkach.

Geometryczna i prosta GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK to nowoczesna lampa, wpisująca się w większość modnych obecnie trendów. Chętnie stosuje się ją w aranżacjach skandynawskich, boho i urban jungle, ale też klasycznych i industrialnych. Warto zamontować ją w niemal wszystkich domowych pomieszczeniach – od kuchni i jadalni, przez sypialnię i salon, do korytarzy i klatek schodowych. Doświetla i nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.

Reflektor GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK składa się z cylindrycznej oprawki z aluminium w czarnym kolorze, przymocowanej do małej podstawki, którą montuje się na szynie. Produkt posiada zintegrowane źródło światła LED o żywotności przewyższającej możliwości standardowej żarówki oraz wysokim współczynniku oddawania barw.

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK to idealny produkt do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, lokali usługowych czy biur.

* Pola wymagane