AZ5300 - GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5MM 10W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

299,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 2.7
Szerokość (cm) 30.8
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2.5 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Moc lampy LED 10W ±10%
Lumeny 3000K: 476 4000K: 383 6000K: 427
Temperatura barwowa 2700-6000K
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Materiał Aluminium / PVC
Kąt świecenia 120°
Napięcie 48V
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe w oświetleniu wnętrz mieszkalnych cieszą się coraz większą popularnością. Wynika ona z dostępności wysokiej jakości, funkcjonalnych produktów, jak choćby nasza GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK.

Lampa liniowa GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK należy do grupy opraw AZzardo do montażu na wygodnych szynoprzewodach jednofazowych magnetycznych. Można na nich umieścić pojedyncze oprawy (oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjne) bądź zdecydować się na rozmieszczenie na listwie kilku produktów – w odpowiednich odstępach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb (oświetlenie ogólne lub strefowe). Do uzyskania optymalnych warunków warto wykorzystać opcję regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

Lampy GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK mogą być sterowane w sposób tradycyjny lub zdalnie (WiFi lub Bluetooth). Do kontrolowania warunków oświetleniowych (pojedynczych lamp bądź zespołów opraw) warto wykorzystać naszą praktyczną aplikację AZzardo Smart. Do wyboru jest również rozwiązanie z dedykowanym pilotem.

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK wyróżnia się skrajnie uproszczoną formą, co sprawia, że produkt jest jednoznacznie kojarzony z przestrzeniami minimalistycznymi. Pojawia się w aranżacjach skandynawskich i boho, choć wiele osób stosuje je także w pomieszczeniach klasycznych czy industrialnych. Lampa idealnie nadaje się do montażu w większości domowych wnętrz – w kuchni, salonie, sypialni, przedpokoju lub na klatce schodowej.

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK to mocno wydłużona oprawa z trwałego aluminium w kolorze czarnym. Umieszczono w niej zintegrowane źródło światła LED, przykryte osłoną z PVC. Produkt zapewnia światło o wysokim współczynniku oddawania barw.

Lampy GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W CCT BLUETOOTH BK warto stosować w przestrzeniach mieszkalnych różnego typu, ale też w biurach i lokalach usługowych, by zapewnić pełen komfort świetlny dla wszystkich użytkowników.

* Pola wymagane