Podsufitka z kablem zasilający do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC CEILING PLATE + WIRE Zobacz większe

Podsufitka z kablem zasilającym do szynoprzewodów TRACK CEILING PLATE + WIRE

Produkt dostępny

55,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa
Rodzaj montażu Natynkowe
Napięcie 230V
System 1Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Gdy tworzy się system oświetlenia na szynoprzewodzie w domu lub biurze, warto stawiać na produkty wysokiej jakości oraz wyposażyć się w praktyczne akcesoria, jak choćby PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE.

Drobna PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE to niezmiernie przydatny element systemu oświetleniowego na szynoprzewodzie. Jej zadaniem jest zamaskowanie miejsca instalacji kabli zasilających lub nadmiaru przewodu, służącego do zasilania całego rozwiązania.

PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE może być wykorzystywana w systemach natynkowych (jednofazowych, trójfazowych i jednofazowych magnetycznych). Produkt występuje w dwóch kolorach (czarnym i białym), dostosowanych do pozostałych elementów szynoprzewodów, dostępnych w naszej ofercie.

PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE to praktyczny dodatek, dzięki któremu oświetlenie na szynoprzewodzie działa jeszcze skuteczniej.

* Pola wymagane