Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Podsufitka z kablem zasilający do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC CEILING PLATE + WIRE Zobacz większe

Podsufitka z kablem zasilający do szynoprzewodów TRACK CEILING PLATE + WIRE

Produkt dostępny

55,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 48V
Ilość faz trójfazowa
Ilość faz jednofazowa
Ilość faz jednofazowa magnetyczna
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Gdy tworzy się system oświetlenia na szynoprzewodzie w domu lub biurze, warto stawiać na produkty wysokiej jakości oraz wyposażyć się w praktyczne akcesoria, jak choćby PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE.

Drobna PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE to niezmiernie przydatny element systemu oświetleniowego na szynoprzewodzie. Jej zadaniem jest zamaskowanie miejsca instalacji kabli zasilających lub nadmiaru przewodu, służącego do zasilania całego rozwiązania.

PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE może być wykorzystywana w systemach natynkowych (jednofazowych, trójfazowych i jednofazowych magnetycznych). Produkt występuje w dwóch kolorach (czarnym i białym), dostosowanych do pozostałych elementów szynoprzewodów, dostępnych w naszej ofercie.

PODSUFITKA Z KABLEM ZASILAJĄCY DO SZYNOPRZEWODÓW TRACK CEILING PLATE + WIRE to praktyczny dodatek, dzięki któremu oświetlenie na szynoprzewodzie działa jeszcze skuteczniej.

* Pola wymagane