ALFA TRACK MAGNETIC27 1m COVER Zobacz większe

ALFA TRACK MAGNETIC27 1m COVER listwa maskująca

Produkt dostępny

10,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Szerokość (cm) 100
Materiał PVC
Napięcie 48V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Aby stworzyć w pełni funkcjonalny i estetyczny system oświetlenia na szynoprzewodzie, warto wybrać praktyczne rozwiązania podstawowe oraz wysokiej klasy dodatki, pozwalające na personalizację i dopracowanie oświetlenia w każdym wnętrzu. Do tego celu przydaje się choćby ALFA TRACK MAGNETIC27 1M COVER WH.

Maskowanie ALFA TRACK MAGNETIC27 1M COVER WH to produkt przeznaczony do szyn magnetycznych jednofazowych, znajdujących się również w naszej ofercie na stronie AZzardo. Może być mocowany na systemach montowanych podtynkowo i natynkowo.

Produkt wykonano z trwałego PVC. Występuje w dwóch wersjach barwnych – jednolicie czarnej lub białej, co pozwala łatwo połączyć go z innymi akcesoriami i elementami systemów szynoprzewodowych. Uniwersalna kolorystyka sprawia też, że rozwiązanie da się użyć niemal w każdym wnętrzu – sprawdza się choćby do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich czy klasycznych.

ALFA TRACK MAGNETIC27 1M COVER WH i pozostałe akcesoria systemowe do szynoprzewodów magnetycznych od AZzardo pozwalają na zbudowanie spójnych wizualnie i niezmiernie funkcjonalnych systemów oświetleniowych do wnętrz domowych, biurowych czy lokali usługowych.

* Pola wymagane