AZ5320 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM STRAIGHT CONNECTOR BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm STRAIGHT CONNECTORECTOR BK

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 0.6
Głębokość 2,5 cm
Szerokość (cm) 3
Materiał PVC / Copper
Napięcie 48V
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe potrzebują nie tylko lamp i listew oświetleniowych, by zapewnić optymalne warunki świetlne. Równie ważne są dodatkowe elementy, zwiększające funkcjonalność rozwiązania i pozwalające na personalizację produktu oraz dopasowanie go do konkretnych oczekiwań. Bardzo przydatne okazują się choćby łączniki, jak nasz GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm STRAIGHT CONNECTORECTOR BK.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm STRAIGHT CONNECTORECTOR BK umożliwia połączenie dwóch szynoprzewodów w linii prostej. Dzięki temu da się oświetlić nawet mocno wydłużone pomieszczenia (np. korytarze, przedpokoje). Jeśli połączy się go dodatkowo z innymi łącznikami, dostępnymi w naszej ofercie, da się stworzyć nawet bardzo rozbudowane, wieloelementowe systemy.

Produkt GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm STRAIGHT CONNECTORECTOR BK wykonano z trwałego PVC z elementami miedzianymi. W naszej ofercie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: jednolicie czarnej lub białej, w pełni dopasowanych do wszystkich pozostałych elementów, które można znaleźć na stronie AZzardo. Wybrane rozwiązanie jest przeznaczone do systemów jednofazowych magnetycznych montowanych natynkowo.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm STRAIGHT CONNECTORECTOR BK to wsparcie w tworzeniu wygodnych systemów oświetleniowych do domu lub biura.

* Pola wymagane