AZ5281 - GAMMA SANGRIA URG TRACK MAGNETIC 5MM 12W 3000K BK.png Zobacz większe

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W BK

Produkt dostępny

199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 2,9
Głębokość 2,6 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 22,2
Moc maksymalna 12W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Lumeny 187
Temperatura barwowa 3000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 50°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Wygodne oświetlenie szynoprzewodowe przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Coraz chętniej używa się go bowiem nie tylko w biurach czy lokalach gastronomicznych. Nowoczesne oprawy, jak lampa tuba GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK, trafiają również regularnie do domowych wnętrz.

Reflektor GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK należy do rodziny opraw przystosowanych do montażu na szynoprzewodach. Wybrany model nadaje się do wykorzystania z listwami magnetycznymi jednofazowymi i świetnie sprawdza się jako oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjne (pojedyncze oprawy). Można też zastosować kilka produktów w roli oświetlenia strefowego lub ogólnego. Opcja przesuwania lamp względem siebie na listwie znacząco ułatwia uzyskanie odpowiedniego doświetlenia przestrzeni.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK wyróżnia się minimalistycznym designem, który sprawia, że idealnie nadaje się do modnych obecnie wnętrz nowoczesnych, zwłaszcza skandynawskich, hi-tech czy boho. Warto też rozważyć użycie jej w pomieszczeniach industrialnych bądź klasycznych.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK to mała, wydłużona oprawka na niewielkiej podstawce przytwierdzanej do listwy. Została wykonana z trwałego aluminium w kolorze czarnym, a w jej wnętrzu umieszczono energooszczędny, zintegrowany moduł LED, emitujący światło o wysokim współczynniku oddawania barw.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W 3000K BK to idealny sposób na doświetlenie przestrzeni domowych, biur, lokali użytkowych czy miejsc użyteczności publicznej.

* Pola wymagane