AZ5283 - GAMMA SANGRIA URG TRACK MAGNETIC 5MM 12W CCT BLUTOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

299,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 2.9
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Szerokość (cm) 22.2
Głębokość 2.6 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Moc lampy LED 12W ±10%
Lumeny 3000K: 250 4000K: 224 6000K: 203
Temperatura barwowa 2700-6000K
CCT regulacja barwy światła tak
Materiał Aluminium
Ściemniacz Tak
Kąt świecenia 50°
Napięcie 48V
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach to sposób na uzyskanie funkcjonalnego i bezpiecznego wnętrza, bez strat na estetyce, zwłaszcza gdy wybierze się trwałe, modne produkty, jak nasza lampa tuba GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK.

Reflektor GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK należy do grupy zbliżonych stylistycznie opraw do montażu na szynoprzewodach. Wybrany model stosuje się na listwach magnetycznych jednofazowych. Pojedyncza oprawa przydaje się jako oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjne. Kilka lamp odpowiednio rozmieszczonych względem siebie pozwala uzyskać oświetlenie ogólne lub strefowe. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów bardzo przydaje się możliwość regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK nadaje się do sterowania tradycyjnego (włączniki ścienne) lub zdalnego (sieć WiFi lub Bluetooth). Do tego celu da się wykorzystać naszą aplikację AZzardo Smart, bądź opcjonalnie dedykowanego pilota.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK odznacza się prostym, geometrycznym wzornictwem, które idealnie wpisuje się w większość popularnych obecnie nurtów, w tym styl nowoczesny, skandynawski i boho. Warto również rozważyć montaż takich lamp w aranżacjach klasycznych i industrialnych. W warunkach domowych idealnie sprawdza się w kuchniach, sypialniach i salonach, korytarzach i na klatkach schodowych.

Lampa GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, podłużna oprawka z aluminium w kolorze czarnym, z małą podstawą do przytwierdzenia na szynoprzewodzie. W jej centrum osadzono energooszczędny, zintegrowany LED o wysokiej żywotności i dobrym współczynniku oddawania barw.

Produkty GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK stanowią idealne rozwiązanie oświetleniowe do domu, biura czy centrum handlowego.

* Pola wymagane