AZ5278 - GAMMA SANGRIA URG TRACK MAGNETIC 5MM 6W 3000K BK.png Zobacz większe

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W BK

Produkt dostępny

159,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 2,8
Głębokość 2,6 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,6
Moc maksymalna 6W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Lumeny 71
Temperatura barwowa 3000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 50°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe to idealny sposób na doświetlenie rozmaitych wnętrz, nie tylko w lokalach użytkowych, ale też w domowym zaciszu. Wiele korzyści daje sięganie po wysokiej jakości produkty, jak nasz reflektor GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W 3000K BK.

Lampa tuba GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W 3000K BK to produkt z większej rodziny opraw do prostego montażu na szynoprzewodach. Wybrane rozwiązanie stosuje się z listwami magnetycznymi jednofazowymi. Lampa bywa montowana pojedynczo (oświetlenie dekoracyjne, zadaniowe), choć najczęściej na jedną szynę trafia kilka opraw (oświetlenie ogólne lub strefowe), rozmieszczonych tak, by odpowiednio doświetlić wybraną przestrzeń.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W 3000K BK odznacza się minimalistycznym designem, dlatego świetnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach skandynawskich, boho czy urban jungle. Ciekawe efekty daje również wprowadzenie jej do pomieszczeń klasycznych oraz industrialnych. W domowych przestrzeniach wykorzystuje się ją w niemal wszystkich typach pomieszczeń – od kuchni, przez salony, aż do ciągów komunikacyjnych.

Lampa GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W 3000K BK to niewielka, wydłużona oprawka na prostej podstawce, umieszczanej na szynoprzewodzie. Wykonano ją z aluminium w kolorze czarnym. W jej wnętrzu znajduje się energooszczędne, zintegrowane źródło światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw.

Z pomocą lamp GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W 3000K BK można efektownie doświetlić każdą przestrzeń.

* Pola wymagane