AZ5268 - GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5MM 6W CCT BLUTOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

259,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 2,8
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2,6 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,6
Moc maksymalna 6W ±10%
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Lumeny 3000K: 349 4000K: 304 6000K: 274
Temperatura barwowa 2700-6000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 120°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie wnętrz wymaga zastosowania rozwiązań o najwyższej funkcjonalności i ciekawej estetyce. Wszystkie wymagania spełniają praktyczne produkty do oświetlenia na szynoprzewodach, jak GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK, dostępna w naszej ofercie AZzardo.

Oprawa sufitowa GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK to lampa liniowa, należąca do dużej rodziny produktów przeznaczonych do montażu na szynoprzewodach. Bywa montowana pojedynczo, choć najczęściej łączy się ją z innymi lampami (m.in. za pośrednictwem Bluetooth), by optymalnie doświetlić wnętrze lub jego część. Produkt może być stosowany jako wygodne oświetlenie ogólne, strefowe, choć sprawdza się też w wielu sytuacjach jako lampa zadaniowa lub oświetlenie dekoracyjne. Odpowiednie efekty i klimat we wnętrzu osiąga się dzięki wygodnej funkcji regulowania natężenia światła i temperatury barwowej. Produkt nadaje się do sterowania za pośrednictwem mobilnej aplikacji AZzardo Smart. Opcjonalnie można zdecydować się na wariant sterowania zdalnego z pomocą pilota.

Lampa GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK jest przystosowana do montażu na jednofazowym szynoprzewodzie magnetycznym. W naszej ofercie występują również inne rozwiązania.

GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK to minimalistyczna oprawa, wpisująca się w większość modnych obecnie nurtów wnętrzarskich, zwłaszcza tych stawiających na funkcjonalność i geometryzację. Szczególnie chętnie umieszcza się ją w przestrzeniach mieszkalnych i biurowych, urządzonych w duchu skandynawskim, nowoczesnym i boho, choć sprawdzi się też w pomieszczeniach klasycznych lub industrialnych. Może być z powodzeniem montowana w większości domowych wnętrz (kuchnia, salon, jadalnia, sypialnia, przedpokój lub korytarz).

GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK to mocno wydłużona oprawka z trwałego aluminium w kolorze czarnym. W niej umieszczono zintegrowane źródło światła LED o dużej żywotności i energooszczędności oraz wysokim współczynniku oddawania barw.

GAMMA SANGRIA MILKY TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK to idealny sposób na wygodne i stylowe oświetlenie rozmaitych przestrzeni.

* Pola wymagane