AZ5298 - GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5MM 10W 3000K BK.png Zobacz większe

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3BK

Produkt dostępny

199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Bluetooth Nie
Rodzaj szyn Podtynkowe
Wysokość (cm) 2,7
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 2,5 cm
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Ilość źródła światła 1
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 30,8
Moc maksymalna 10W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Lumeny 509
Temperatura barwowa 3000K
Napięcie 48V
Kąt świecenia 120°
Materiał Aluminium / PVC
Rodzaj lamp Lampa liniowa
System Gamma
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Lampy
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie szynoprzewodowe stało się w ostatnim czasie niezmiernie popularne ze względu na funkcjonalność i coraz ciekawszy design dostarczanych elementów, zwłaszcza gdy wybiera się rozwiązania wysokiej jakości, jak GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3000K BK, dostępna na stronie AZzardo.

Lampa liniowa GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3000K BK to nowoczesny produkt oświetleniowy z szerokiej rodziny lamp przystosowanych do działania na szynoprzewodach. Omawiana oprawa może być wykorzystana na listwie jednofazowej magnetycznej pojedynczo (oświetlenie zadaniowe) bądź w większych grupach (oświetlenie ogólne i strefowe). Przesuwanie lamp względem siebie na przewodzie pozwala stworzyć optymalne warunki świetlne w każdym wnętrzu.

Prostota i geometryczna forma to znaki rozpoznawcze lampy GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3000K BK. Trudno się zatem dziwić, że produkt wpisuje się w najmodniejsze trendy minimalistyczne. Sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych i skandynawskich. Warto też rozważyć montaż we wnętrzach klasycznych lub industrialnych. Uniwersalność konstrukcji sprawia, że lampa bywa montowana w kuchniach, salonach i sypialniach, a nawet na klatkach schodowych czy w przedpokojach.

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3000K BK to długa i wąska oprawa z czarnego aluminium, w której zamontowano zintegrowane źródło światła LED, przykryte osłoną z PVC. Produkt zapewnia światło o wysokim współczynniku oddawania barw, dzięki czemu nadaje się do zastosowania również we wnętrzach, gdzie kluczowe jest precyzyjne odtwarzanie kolorów (garderoba, lustro przy toaletce).

Oprawy GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 10W 3000K BK nadają się do wygodnego stosowania w mieszkaniach, biurach lub w centrach usługowych (np. w sklepach).

* Pola wymagane