AZ5155 - BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT

Produkt dostępny

60,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 150
Głębokość 5 cm
Materiał Aluminium
Napięcie 230V
Ruchome źródło światła Tak
System Beta
Szerokość podsufitki 5
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach może przyjmować rozmaite formy. Dla pełnej personalizacji i dopasowania produktu przydają się rozmaite akcesoria, jak choćby BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT.

BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT to zestaw do zawieszania systemu szynoprzewodowego poniżej linii sufitu. Takie rozwiązanie chętnie wprowadza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych.

Współpracuje z produktami w systemie Beta (montaż natynkowy) i pozwala podwieszać profile jednofazowe magnetyczne. Składa się z długiej linki z oprawką, mocowaną do sufitu (zestaw zawiera kołki i wkręty) i elementem pozwalającym na montaż szynoprzewodu.

BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT został wykonany z trwałego aluminium, co zapewnia komfort i pełne bezpieczeństwo systemu oświetleniowego do każdego wnętrza. Elementy konstrukcyjne rozwiązania utrzymano w czarnym kolorze – nawiązującym do innych części systemu szynoprzewodowego, dostępnych w naszej ofercie (profili, łączników, maskownic, opraw). Dzięki temu da się stworzyć praktyczny, spójny wizualnie system do każdego wnętrza.

BETA TRACK MAGNETIC 230V SUSPENSION KIT ułatwia montaż i personalizację systemów szynoprzewodowych do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, usługowych czy biurowych.

* Pola wymagane