AZ5316 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM T CONNECTOR BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 0.7
Szerokość (cm) 8.6
Głębokość 5.5 cm
Materiał PVC / Copper
Napięcie 48V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie szynoprzewodowe wymaga stosowania dodatkowych akcesoriów, które umożliwiają zbudowanie systemu o wysokiej funkcjonalności. Bardzo przydatne bywają choćby dodatkowe łączniki, jak GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK to niewielki produkt, pozwalający jednak na skuteczne połączenie trzech szynoprzewodów oświetleniowych w system o kształcie litery T (dwa przewody w linii oraz jeden centralnie pod kątem prostym). Daje to szansę na optymalne oświetlenie nawet bardziej wymagających wnętrz.

Produkt GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK wykonano z trwałego PVC z miedzianymi elementami, a w naszej ofercie występuje w dwóch modnych wariantach barwnych: jednolicie czarny i białym, co pozwala łatwo połączyć go z innymi elementami systemu oświetlenia szynoprzewodowego, dostępnymi na naszej stronie AZzardo. Łącznik GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK jest przystosowany do pracy z rozwiązaniami natynkowymi jednofazowymi magnetycznymi.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm T CONNECTORNECTOR BK to wygodne wsparcie w budowaniu idealnego oświetlenia do rozmaitych wnętrz w domu, biurze czy sklepie.

* Pola wymagane