AZ5318 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM X CONNECTOR BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm X CONNECTORNECTOR BK

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 0.7
Głębokość 11 cm
Szerokość (cm) 11
Materiał PVC / Copper
Napięcie 48V
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe wymagają dodatkowych elementów, by móc zbudować wygodne rozwiązania oświetleniowe. Oprócz szynoprzewodów i opraw oświetleniowych przydają się choćby praktyczne łączniki, jak GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm X CONNECTORNECTOR BK.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm X CONNECTORNECTOR BK służy do łączenia szynoprzewodów, by zapewnić optymalne warunki świetlne w każdej przestrzeni. Pozwala na podłączenie aż czterech listew pod kątem prostym (kształt litery X).

Produkt GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm X CONNECTORNECTOR BK to element wysokiej jakości, wykonany z trwałego PVC z elementami miedzianymi. W naszej ofercie występuje w dwóch wersjach barwnych: jednolicie czarnej lub białej, kompatybilnych z pozostałymi akcesoriami do systemów oświetleniowych, które są dostępne na stronie AZzardo. Umożliwia montaż listew jednofazowych magnetycznych w systemach natynkowych.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm X CONNECTORNECTOR BK to niezbędny element systemu oświetleniowego, wykorzystywany zarówno w domach, jak i w biurach czy wnętrzach usługowych.

* Pola wymagane