AZ5326 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM ROUND CORNER90 BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC ROUND CORNER90

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Wysokość (cm) 0.6
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 5,5 cm
Szerokość (cm) 5,5
Napięcie 48V
Materiał PVC / Copper
System Gamma
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Akcesoria
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe to rozbudowane zespoły umożliwiające wygodne doświetlenie rozmaitych przestrzeni. Warto zawsze korzystać z rozwiązań najwyższej jakości, zarówno przy doborze szyn i opraw, jak i mniejszych elementów, jak choćby nasz GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm ROUND CORNER90 BK.

Niewielki GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm ROUND CORNER90 BK to produkt służący do łączenia dwóch szynoprzewodów pod kątem prostym, by zbudować spersonalizowany system, w pełni odpowiadający indywidualnym potrzebom i specyfice przestrzeni. Element wyróżnia się subtelnym, zaokrąglonym kształtem, co niweluje nieco mocno techniczny charakter rozwiązań szynoprzewodowych.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm ROUND CORNER90 BK został wykonany z trwałego PVC z elementami z miedzi. Na stronie AZzardo można spotkać go w dwóch wariantach barwnych, spójnych z pozostałymi akcesoriami i produktami do systemów szynoprzewodowych. Dzięki temu da się stworzyć kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe, wpisujące się w niemal każdą przestrzeń.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm ROUND CORNER90 BK został stworzony do montażu w systemach natynkowych jednofazowych magnetycznych.

Spójny system oświetleniowy, wykorzystujący łączniki GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm ROUND CORNER90 BK, to sposób na oświetlenie domu, biura lub sklepu.

* Pola wymagane