AZ5324 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM L CONNECTOR BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 0.6
Głębokość 5,5 cm
Szerokość (cm) 5,5
Materiał PVC / Copper
Napięcie 48V
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe wymagają nie tylko szyn i opraw oświetleniowych, ale też łączników, dzięki którym udaje się zbudować funkcjonalny i spójny system. Niezmiernie przydatny może się okazać choćby nasz GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR.

Produkt GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR to niewielki element służący do łączenia dwóch szynoprzewodów pod kątem prostym. Dzięki temu można stworzyć system oświetleniowy do wykorzystania w rozmaitych typach pomieszczeń.

Nowoczesny GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR wykonano z trwałego PVC z elementami miedzianymi. W naszej ofercie występuje w dwóch wariantach barwnych: czarnym i białym, spójnych wizualnie ze wszystkimi innymi akcesoriami i produktami do szynoprzewodów. Pozwala to nie tylko zbudować jednorodny system, ale też dzięki neutralnym wariantom barwnym – wpisać go w niemal każdą przestrzeń.

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR jest przeznaczony do montażu natynkowego w systemach jednofazowych magnetycznych.

Produkty GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm L CONNECTORNECTOR pozwalają na wygodne i funkcjonalne oświetlenie wnętrz mieszkalnych, biurowych czy usługowych.

* Pola wymagane