AZ5312 - GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM 1M BK.png Zobacz większe

GAMMA TRACK MAGNETIC 5mm BK

Produkt dostępny

139,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 0.6
Głębokość 2,5 cm
Szerokość (cm) 100
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
System Gamma
Rodzaj Szyna, profil
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Podczas budowania systemu oświetleniowego na szynoprzewodach kluczowe są oczywiście listwy, które umożliwiają montaż lamp i doprowadzenie zasilania do wszystkich elementów. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, jak choćby GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM-1M BK.

Przewód GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM-1M BK to wysokiej jakości produkt, wykonany z trwałego aluminium, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wyróżniającego się nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem. W naszej ofercie produkt występuje w dwóch wariantach barwnych: jednolicie czarnym i białym, co pozwala łatwo połączyć go z innymi elementami dostępnymi na stronie do budowy oświetlenia na szynoprzewodzie oraz wprowadzić rozwiązanie do większości modnych wnętrz. Olbrzymią swobodę kreowania idealnych warunków oświetleniowych daje możliwość doboru odpowiedniej długości listwy z naszej bogatej oferty. Produkt przeznaczony jest do systemów jednofazowych magnetycznych natynkowych.

Praktyczne listwy GAMMA TRACK MAGNETIC 5MM-1M BK to podstawa dobrego i praktycznego systemu oświetlenia szynoprzewodowego.

* Pola wymagane