AZ5131 - NEO TRACK MAGNETIC 120 BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC 120 BK

Produkt dostępny

169,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 0.5
Głębokość 3,3 cm
Ilość źródła światła 1
Szerokość (cm) 120
Materiał Metal
Napięcie 48V
Długość 120
System Neo
Rodzaj Szyna, profil
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe do oświetlenia wnętrz domowych, sklepowych czy biurowych, wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań, jak choćby trwały szynoprzewód NEO TRACK MAGNETIC 120 BK.

NEO TRACK MAGNETIC 120 BK to jedna z dłuższych szyn jednofazowych magnetycznych, przeznaczonych do montażu natynkowego w systemach Neo. Bezproblemowo łączy się z produktami innej długości, by z pomocą praktycznych złączek różnego kształtu dało się zbudować spójny wizualnie i praktyczny system, w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb i specyfiki wnętrza. W naszej ofercie można również znaleźć szeroki wybór opraw oświetleniowych, współpracujących z rozwiązaniem.

Szyna NEO TRACK MAGNETIC 120 BK została wykonana z solidnego metalu w uniwersalnym kolorze czarnym, co jeszcze bardziej ułatwia połączenie jej z innymi produktami oświetleniowymi i akcesoriami dla systemów szynoprzewodowych.

NEO TRACK MAGNETIC 120 BK to wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie, który chętnie wybierają nasi klienci i dekoratorzy wnętrz.

* Pola wymagane