AZ5456 - NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER X3 BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER x3

Produkt niedostępny

30,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Materiał Gum
Napięcie 48V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe wymagają zastosowania różnych elementów, by dało się zapewnić optymalny komfort świetlny, ale także ciekawy design, odpowiadający rozmaitym potrzebom i oczekiwaniom. Obok podstawowych produktów, jak listwy i oprawy, warto skorzystać z takich akcesoriów, jak NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER x3.

NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER x3 to zestaw trzech niewielkich maskownic do wkrętów montażowych, przygotowanych dla szynoprzewodów jednofazowych magnetycznych w systemie Neo, montowanych natynkowo.

NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER x3 wykonano z gumy, co sprawia, że zapewnia łatwość mocowania i szczelność połączenia, by chronić szynoprzewód przed dostaniem się do jego wnętrza zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jego pracę i walory wizualne. Co więcej produkt występuje w kolorze czarnym, idealnie współgrającym z kolorem szynoprzewodów, dostępnych w naszej ofercie.

NEO TRACK MAGNETIC MICRO COVER x3 to estetyczne wykończenie systemów szynoprzewodowych, przeznaczonych do użytku w domach prywatnych, sklepach, lokalach gastronomicznych czy biurach.

* Pola wymagane