AZ5132 - NEO TRACK MAGNETIC 200 BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC 200 BK

Produkt dostępny

279,00 zł



akceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności




Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 0.5
Głębokość 3,3 cm
Ilość źródła światła 1
Szerokość (cm) 200
Materiał Metal
Napięcie 48V
System Neo
Rodzaj Szyna, profil
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe stosuje się coraz chętniej w oświetleniu wnętrz biurowych, usługowych czy mieszkalnych. Wymagają użycia odpowiednich rozwiązań, a ich podstawą są oczywiście właściwie dobrane szyny, jak nasza NEO TRACK MAGNETIC 200 BK.

Szyna NEO TRACK MAGNETIC 200 BK to najdłuższy profil jednofazowy magnetyczny, do montażu natynkowego w systemach Neo. Bywa stosowany pojedynczo, choć jeśli połączy się go przy pomocy praktycznych złączek o różnym kształcie z szynami innych długości, da się zbudować w pełni funkcjonalny system, dostosowany do potrzeb nawet bardzo wymagającego wnętrza. Na naszej stronie pojawia się też szeroki wybór modnych i funkcjonalnych opraw oświetleniowych, współpracujących z tym rozwiązaniem.

Produkt NEO TRACK MAGNETIC 200 BK wykonano z trwałego metalu w kolorze czarnym. Ułatwia to perfekcyjne dobranie do niego innych elementów i akcesoriów, dostępnych w naszej ofercie.

NEO TRACK MAGNETIC 200 BK to praktyczne rozwiązanie w dobrej cenie, które stanowi bazę dla wielu systemów szynoprzewodowych.

* Pola wymagane