AZ5132 - NEO TRACK MAGNETIC 200 BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC 200 BK

Produkt dostępny

279,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 0.5
Szerokość (cm) 200
Głębokość 3.3
Ilość źródła światła 1
Długość 200
Napięcie 48V
Materiał Metal
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Neo
Rodzaj Szyna, profil
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe stosuje się coraz chętniej w oświetleniu wnętrz biurowych, usługowych czy mieszkalnych. Wymagają użycia odpowiednich rozwiązań, a ich podstawą są oczywiście właściwie dobrane szyny, jak nasza NEO TRACK MAGNETIC 200 BK.

Szyna NEO TRACK MAGNETIC 200 BK to najdłuższy profil jednofazowy magnetyczny, do montażu natynkowego w systemach Neo. Bywa stosowany pojedynczo, choć jeśli połączy się go przy pomocy praktycznych złączek o różnym kształcie z szynami innych długości, da się zbudować w pełni funkcjonalny system, dostosowany do potrzeb nawet bardzo wymagającego wnętrza. Na naszej stronie pojawia się też szeroki wybór modnych i funkcjonalnych opraw oświetleniowych, współpracujących z tym rozwiązaniem.

Produkt NEO TRACK MAGNETIC 200 BK wykonano z trwałego metalu w kolorze czarnym. Ułatwia to perfekcyjne dobranie do niego innych elementów i akcesoriów, dostępnych w naszej ofercie.

NEO TRACK MAGNETIC 200 BK to praktyczne rozwiązanie w dobrej cenie, które stanowi bazę dla wielu systemów szynoprzewodowych.

* Pola wymagane