AZ5135 - NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 0.5
Głębokość 3,3 cm
Szerokość (cm) 3,3
Materiał PVC
Napięcie 48V
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe składają się nie tylko z przewodów i opraw oświetleniowych, ale też szeregu dodatkowych akcesoriów i osprzętów, dzięki których zapewnia się bezpieczne i funkcjonalne oświetlenie w przestrzeniach biurowych, usługowych lub mieszkalnych. Do tego celu warto wykorzystać choćby NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK.

Złączką NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK służy do połączenia pod kątem prostym czterech przewodów jednofazowych magnetycznych w montażu natynkowych (kształt litery X). Dzięki temu da się zbudować w pełni satysfakcjonujące warunki oświetleniowe, dopasowane do indywidualnych upodobań i wymagań konkretnej przestrzeni, nawet o bardzo nietypowym kształcie.

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK została wykonana z trwałego PVC, w uniwersalnym odcieniu czerni, co sprawia, że bez większego trudu da się połączyć ją z listwami, innymi złączkami, zasilaczami i oprawami dostępnymi w ofercie AZzardo. Wpływa to na funkcjonalność i estetykę całego systemu oświetleniowego.

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR X BK to proste i praktyczne rozwiązanie, podnoszące wygodę projektowania systemów oświetlenia szynoprzewodowego.

* Pola wymagane