AZ5464 - NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C 3X BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C x3

Produkt dostępny

30,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 48V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe składają się z różnych elementów, które wpływają na ich funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo. Obok bazowych produktów, jak listwy, zasilacze i oprawy, przydają się jednak niejednokrotnie również drobniejsze akcesoria, w tym choćby osłonki i zaślepki, jak NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C x3.

Systemy szynoprzewodowe najczęściej składają się z kilku elementów: zasilaczy, szynoprzewodów i łączników. W systemu Neo są one łączone z pomocą złączy USB-C. NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C x3 to zatem zaślepka pozwalająca zabezpieczyć koniec przewodu, jeśli nie planuje się dalszej rozbudowy. NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C x3 wykorzystuje się na szynoprzewodach jednofazowych magnetycznych.

Produkt został wykonany z gumy, co znacząco ułatwia założenie go na złącze, zapewniając szczelność i skuteczną ochronę przed wniknięciem do wnętrza zanieczyszczeń lub wilgoci. Produkt występuje w kolorze czarnym, co sprawia, że bez trudu łączy się z innymi elementami systemowymi z naszej oferty (maskownicami, łącznikami, zasilaczami, szynoprzewodami i oprawami oświetleniowymi). Tak tworzy się praktyczny, bezpieczny i spójny wizualnie system.

NEO TRACK MAGNETIC COVER USB-C x3 to praktyczne akcesorium dla systemów magnetycznych pozwalające na to, by jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność oświetlenia na szynoprzewodzie w domu, biurze lub sklepie.

* Pola wymagane