AZ5133 - NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR 2 BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR 2 BK

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 3,3 cm
Napięcie 48V
Materiał PVC
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe cieszą się olbrzymią popularnością, jako niezmiernie wygodne i praktyczne oświetlenie do wielu typów wnętrz mieszkalnych, usługowych i biurowych. Dla uzyskania optymalnych rezultatów warto postawić nie tylko na wysokiej jakości szyny, ale też praktyczne łączniki.

Złączka NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR 2 BK służy do łączenia dwóch szyn pod kątem prostym (między ścianą a sufitem). Produkt jest przeznaczony do systemów Neo jednofazowych magnetycznych, do montażu natynkowego. W połączeniu z innymi elementami: szynami właściwej długości, oprawami w odpowiednim stylu (reflektory, lampy wiszące i liniowe), da się stworzyć spersonalizowane oświetlenie wnętrza, dostosowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR 2 BK wykonano z PVC w kolorze czarnym, dzięki czemu bez większego trudu da się stworzyć spójny wizualnie system, wykorzystując do tego inne produkty z naszej bogatej oferty.

Złączka NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR 2 BK to praktyczne rozwiązanie, pozwalające zbudować funkcjonalny system do wielu wnętrz.

* Pola wymagane