Filtruj według

Cena
265 299
Kolor
więcej... mniej
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Szerokość (cm)
21 30
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej

Lampy sufitowe do łazienki

Łazienki wymagają odpowiedniego zaplanowania systemu oświetleniowego. Dzięki temu stają się wygodniejsze i bezpieczniejsze dla użytkowników. Kluczowym elementem oświetlenia do łazienki są oczywiście produkty ogólne, do których najczęściej zaliczają się lampy sufitowe do łazienek.

Zróżnicowane plafony...

Łazienki wymagają odpowiedniego zaplanowania systemu oświetleniowego. Dzięki temu stają się wygodniejsze i bezpieczniejsze dla użytkowników. Kluczowym elementem oświetlenia do łazienki są oczywiście produkty ogólne, do których najczęściej zaliczają się lampy sufitowe do łazienek.

Zróżnicowane plafony łazienkowe i inne rodzaje opraw sufitowych można znaleźć w naszym sklepie internetowym AZzardo.

Więcej
Lampy sufitowe do łazienkiJest 4 produktów.
1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Oświetlenie łazienkowe sufitowe – dlaczego warto wybrać lampy łazienkowe sufitowe?

Plafony sufitowe to produkty niezmiernie praktyczne i często spotykane właśnie w łazienkach. Dlaczego? Z jednej strony na korzyść takich rozwiązań przemawiają względy typowo praktyczne. W zazwyczaj niewielkich łazienkach oprawa płasko przylegająca do sufitu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Modele jasne i z połyskujących materiałów (szkło, aluminium) pomagają nawet optycznie powiększyć przestrzeń.

Zwarte oprawy sufitowe zaliczają się ponadto do szczelnych form oświetleniowych, ułatwiających zabezpieczenie elementów elektronicznych i modułów elektrycznych we wnętrzu. Ogranicza to ryzyko zwarcia w instalacji i porażenia prądem.

Co więcej, nowoczesne lampy sufitowe do łazienek wyróżniają się ciekawym designem, wpisującym się w najmodniejsze tendencje i aranżacje w każdym pomieszczeniu. Wystarczy tylko wybrać jeden z produktów dostępnych w naszej ofercie.

Lampa sufitowa do łazienki – jaka powinna być?

Na co zwracać uwagę, gdy tworzy się oświetlenie w łazienkach? Warto zaplanować wnętrze tak, by wprowadzić do niego światło dzienne – wpadające przez okna i inne przeszklenia. Oprócz tego konieczne jest oświetlenie sztuczne. Stawia się na trzy typy oświetlenia:

  • główne (lampy sufitowe lub lampy wiszące),
  • zadaniowe (precyzyjne oświetlenie lustra),
  • dekoracyjne (oczka wpustowe, taśmy LED).

Bazą jest oczywiście lampa wisząca lub lampa sufitowa łazienkowa. To ona zapewnia warunki do bezpiecznego i swobodnego przemieszczania się.

Jaka powinna być? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, by pojawiła się prawidłowa instalacja elektryczna – zgodna z zasadami budowlanymi i ściśle określonymi strefami w łazienkach. Urządzenia oświetleniowe w łazienkach muszą zaliczać się do produktów wodoszczelnych, o wysokim współczynniku ochrony IP, nie niższym niż IP44. Najlepiej wybierać modele opraw sufitowych z trwałych materiałów, odpornych na działanie wody i wilgoć – bywa to zwłaszcza aluminium, szkło i tworzywa sztuczne.

O czym jeszcze pamiętać? Warto zamontować lampy ze źródłami światła LED. To rozwiązania energooszczędne, o długiej żywotności. Występują one w wielu wariantach (również zintegrowanych modułów w lampach LED). Można nawet znaleźć rozwiązania inteligentne, pozwalające na zdalne sterowanie oświetlenie z pomocą pilota, aplikacji lub komend głosowych. Zwiększa to funkcjonalność przestrzeni i buduje klimat we wnętrzu, by beztrosko cieszyć się komfortową i przyjazną przestrzenią.

Nie tylko plafony w łazienkach – inne rodzaje produktów oświetleniowych sufitowych

Lampy na sufit do łazienki to nie tylko plafoniery. W tej kategorii na stronie Azzardo można znaleźć również wiele innych produktów – o zróżnicowanym kształcie i wielkości, by wygodnie doświetlić każdą łazienkę.

Nasi klienci mogą zdecydować się na oczka sufitowe (technologia LED) – idealnie sprawdzające się do oświetlania sufitów podwieszanych lub wnętrz o nieregularnym kształcie, gdzie pojedyncza lampa sufitowa nie zapewni dobrych warunków.

Inną opcją są niepozorne taśmy LED. Można zamontować je na sufitach podwieszanych, przykleić we wnękach lub dekoracyjnie doświetlić fugi między płytkami. Taśma LED zapewnia subtelne oświetlenie uzupełniające, a także zdobi łazienkę.

Najmodniejsze lampy do oświetlenia łazienki

Każda lampa LED, trafiająca do łazienki, powinna wpisywać się w ogólną aranżację przestrzeni. Na szczęście w AZzardo dbamy o to, by zapewnić rozwiązania do wszystkich modnych wnętrz.

Na naszej stronie pojawiają się lampy minimalistyczne i nowoczesne – o geometrycznej formie, ale też naturalne i przyjemne dla oka produkty w stylu skandynawskim lub boho. Zwolennicy nurtu industrialnego znajdą dla siebie oprawy ascetyczne, o technicznym wyrazie. A miłośnicy dekoracyjności z kolei wybiorą rozwiązania glamour czy klasyczne.

Dobrze dobrana lampa nie tylko jest praktyczna i zapewnia bezpieczne warunki świetlne we wnętrzu, ale też podkreśla styl, w jakim urządzona jest łazienka.

Nie tylko lampy sufitowe – szeroka gama produktów AZzardo

W AZzardo oferujemy różnorodne produkty oświetleniowe do łazienek i innych wnętrz. Zachęcamy do poznania naszych opraw sufitowych – technicznych i dekoracyjnych. Oprócz nich można znaleźć również liczne lampy wiszące, lampy stojące (podłogowe i stołowe), kinkiety ścienne. Dzięki temu każdy jest w stanie skutecznie i modnie doświetlić każdą przestrzeń.