Filtruj według

Cena
75 1935
Szerokość (cm)
5 121
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Moc maksymalna
więcej... mniej
Lumeny / Barwa światła
więcej... mniej
Temperatura barwowa
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej

Lampy łazienkowe LED

W łazience spędza się każdego dnia sporo czasu na rozmaitych czynnościach kosmetycznych, pielęgnacyjnych lub higienicznych. Wiele z nich wymaga perfekcyjnego oświetlenia, o odpowiedniej konstrukcji, gwarantującej komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.

W ofercie Azzardo prezentujemy szeroki wybór lamp LED do łazienki,...

W łazience spędza się każdego dnia sporo czasu na rozmaitych czynnościach kosmetycznych, pielęgnacyjnych lub higienicznych. Wiele z nich wymaga perfekcyjnego oświetlenia, o odpowiedniej konstrukcji, gwarantującej komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.

W ofercie Azzardo prezentujemy szeroki wybór lamp LED do łazienki, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom i ciekawie doświetlą domowe wnętrza.

Więcej
Lampy łazienkowe LEDJest 56 produktów.
na stronę
1 - 36 z 56 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów

Lampy ledowe do łazienki – systemowe oświetlenie ledowe łazienki

Optymalne warunki oświetleniowe w łazienkach zapewnia się dzięki zastosowaniu przynajmniej kilku opraw oświetleniowych. Niezbędne jest oczywiście oświetlenie główne. W tej roli idealnie sprawdzają się wiszące lampy ledowe do łazienki. Niekiedy zastępuje się jedną dużą oprawę kilkoma oczkami wpustowymi, niewielkimi lampami natynkowymi lub reflektorami.

Oprócz nich trzeba również zadbać o oświetlenie łazienkowe nad lustro, gdzie wykonuje się większość czynności. W tej roli zazwyczaj wykorzystuje się mniejsze lampki LED do łazienki. Mogą to być na przykład kinkiety montowane po obu stronach tafli lub powyżej jej górnej krawędzi. Inną opcją bywają lustra ze zintegrowanym źródłem światła LED, osadzonym bezpośrednio w tafli.

Niektórzy decydują się na dodatkowe, dekoracyjne oświetlenie ledowe do łazienki. W tej roli warto zastosować taśmy LED lub dyskretne oczka wpustowe.

Oświetlenie LED do łazienek – najważniejsze cechy lamp LED do łazienki

Lampa łazienkowa LED, bez względu na wielkość i funkcję, musi wyróżniać się kilkoma cechami. Przede wszystkim, jeśli wybieramy oświetlenie ledowe do łazienki, trzeba zadbać o to, by były to produkty trwałe, wykonane z materiałów odpornych na korozję. Oprócz tego lampy muszą mieć wysoki współczynnik ochronny IP. Pozwala to uchronić się przed wniknięciem do wnętrza wody przy przypadkowym zachlapaniu oprawy, o co w łazience naprawdę nietrudno. Wybór nieodpowiedniej oprawy może doprowadzić do zwarcia w instalacji, a w efekcie do groźnego porażenia prądem.

Gdy wybiera się zatem oświetlenie ledowe łazienki, należy zwracać szczególną uwagę na solidność wykonania, która przekłada się na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Praktyczne i estetyczne oświetlenie LED łazienka

W Azzardo wiemy, jak ważna jest dobra i trwała lampa łazienkowa LED, by zbudować funkcjonalną i stylową przestrzeń. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór produktów z wysokim współczynnikiem ochrony, wpisujących się w rozmaite trendy wnętrzarskie.

Oferujemy lampy minimalistyczne i hi-tech, które idealnie sprawdzają się w prostych, nowoczesnych łazienkach. Posiadamy też produkty klasyczne, do tradycyjnych łazienek lub eleganckie oprawy do pomieszczeń glamour lub art déco. Stawiamy na pełną funkcjonalność, dlatego większość lamp do łazienki należy do szerszych rodzin produktów. Pozwala to skompletować spójny wizualnie system, dzięki któremu łazienka staje się jeszcze wygodniejsza i piękniejsza.

Oświetlenie łazienki ledowe – wygoda, bezpieczeństwo i styl

Łazienka to przestrzeń do mycia się, golenia lub wykonywania perfekcyjnego makijażu. Można się w niej zaszyć, by zrelaksować się podczas długiej kąpieli w wannie. Podczas każdej z tych czynności przydaje się odpowiednie oświetlenie ledowe do łazienki, które nie tylko zapewnia wystarczającą ilość światła, ale przy tym nie zużywa zbyt wiele energii elektrycznej. Nowoczesne lampy ledowe oświetlają, doświetlają i stylowo dekorują każde wnętrze, a przy tym optymalizują wysokość domowych rachunków.

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, zawierającej nowoczesne oświetlenie LED do łazienek, a w razie pytań – do kontaktu z naszymi specjalistami.