Filtruj według

Rodzaj lamp
więcej... mniej
Cena
505 8249
Kolor
więcej... mniej
Szerokość (cm)
16 120
Temperatura barwowa
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej

Lampy nad antresole

Antresole pojawiają się w wielu domach i mieszkaniach. Z takiego rozwiązania chętnie korzysta się zwłaszcza w małych wnętrzach, w których pragnie się optymalnie zagospodarować każdy fragment przestrzeni. Antresola może zatem stać się wygodnym schowkiem lub pomieszczeniem gospodarczym. Wiele osób decyduje się nawet na urządzenie w niej...

Antresole pojawiają się w wielu domach i mieszkaniach. Z takiego rozwiązania chętnie korzysta się zwłaszcza w małych wnętrzach, w których pragnie się optymalnie zagospodarować każdy fragment przestrzeni. Antresola może zatem stać się wygodnym schowkiem lub pomieszczeniem gospodarczym. Wiele osób decyduje się nawet na urządzenie w niej przytulnej sypialni.

W każdym z wariantów antresola wymaga wprowadzenia odpowiedniego oświetlenia. Na stronie Azzardo posiadamy szeroki wybór lamp, które idealnie doświetlą tę wymagającą przestrzeń.

Więcej
Do końca promocji pozostało:
h
min
s
Lampy nad antresoleJest 39 produktów.
na stronę
1 - 36 z 39 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Oświetlenie antresoli – jakie lampy wprowadzić na półpiętro?

Dobór lamp na antresolę przede wszystkim trzeba uzależnić od przeznaczenia tej części domu lub mieszkania.

Jeśli planuje się w niej urządzić pomieszczenie gospodarcze, wystarczają zazwyczaj praktyczne lampy techniczne, jak choćby oczka wpustowe lub lampy sufitowe. Jeżeli półpiętro ma się zmienić w nastrojową sypialnię, system oświetleniowy powinien być bardziej rozbudowany.

Jak zatem oświetlić sypialnię na antresoli? W niskich pomieszczeniach optymalnym rozwiązaniem są lampy sufitowe – duże i małe plafony, reflektory lub oczka wpustowe. W nieco wyższych wnętrzach można zastąpić je okazałą i dekoracyjną lampą wiszącą. Żyrandol staje się wówczas nie tylko podstawowym źródłem światła, ale też najważniejszym elementem dekoracyjnym w przestrzeni.

Oprócz oświetlenia głównego na antresolę warto wprowadzić również lampy boczne, jak choćby piękne kinkiety, dopasowane stylistycznie do pozostałych elementów systemu oświetleniowego. W pobliżu łóżka sprawdza się natomiast praktyczna i niewielka lampka nocna.

Efektowna i funkcjonalna lampa – odpowiednie oświetlenie na antresolę

Oświetlenie na antresoli powinno odznaczać się efektownym designem. Dlatego też w ofercie Azzardo umieściliśmy zróżnicowane produkty oświetleniowe, wpisujące się w większość popularnych obecnie aranżacji. Proponujemy lampy wiszące i sufitowe w stylu skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym i glamour. Na naszej stronie pojawia się też niejedna lampa wpustowa, do dekoracyjnego podświetlania wybranych przestrzeni.

Zadbaliśmy również o walory funkcjonalne. Nasze lampy wykonano z materiałów wysokiej jakości. Dodatkowo, oprawy współpracują z energooszczędnymi źródłami światła LED, co pozwala znacząco obniżyć wysokość domowych rachunków za prąd.

Nowoczesne lampy na antresolę – oprawy oświetleniowe Azzardo

Każde pomieszczenie w domu wymaga odpowiedniego oświetlenia. W Azzardo pragniemy dostarczać stylowe i praktyczne lampy, dzięki którym buduje się optymalne warunki oświetleniowe w każdym pomieszczeniu, nawet na antresoli.

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą, jakie lampy sprawdzą się najlepiej w danej przestrzeni.