Filtruj według

Cena
53 319
Szerokość (cm)
1 30
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Moc maksymalna
więcej... mniej
Lumeny / Barwa światła
więcej... mniej
Temperatura barwowa
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej

Wpustowe oczka LED

Mocne zróżnicowanie lamp na rynku bywa przydatne do kompleksowego oświetlenia przestrzeni domowych lub biurowych. Jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów opraw oświetleniowych są dyskretne oczka wpustowe LED.

W ofercie Azzardo stawiamy na rozwiązania praktyczne i sprawdzające się w różnych...

Mocne zróżnicowanie lamp na rynku bywa przydatne do kompleksowego oświetlenia przestrzeni domowych lub biurowych. Jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów opraw oświetleniowych są dyskretne oczka wpustowe LED.

W ofercie Azzardo stawiamy na rozwiązania praktyczne i sprawdzające się w różnych przestrzeniach. Dlatego na naszej stronie można znaleźć wiele produktów typu oczka wpustowe LED, łączących wysoką funkcjonalność z ciekawym designem.

Więcej
Wpustowe oczka LEDJest 36 produktów.
1 - 36 z 36 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Wpustowe oczka LED – w jakich pomieszczeniach warto zamontować oczka sufitowe LED?

Wpustowa oprawka LED zalicza się obecnie do najpopularniejszych typów lampek do rozmaitych wnętrz. Jest niewielka i dyskretna. Nie zajmuje wiele miejsca, przez co łatwo ją wprowadzić do różnych pomieszczeń.

Oczka sufitowe (oczka stropowe LED) montuje się w większej liczbie na sufitach, ścianach lub podłogach, by podświetlić wybrane części wnętrza (oświetlenie boczne lub uzupełniające) albo wyeksponować szczególnie ciekawe detale wystroju (oświetlenie dekoracyjne) z pomocą kilku źródeł światła. W ciasnych pomieszczeniach niekiedy oczka wpustowe LED służą za oświetlenie główne, dające swobodę przemieszczania się oraz komfort wykonywania prostych czynności. Idealnie sprawdzają się choćby na klatkach schodowych (do podświetlania stopni) lub w małych przedpokojach.

Oczka sufitowe LED stosuje się powszechnie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych lub usługowych.

Na wysoką funkcjonalność produktu w niektórych modelach wpływa również możliwość ukierunkowania strumienia światła, by oczko stropowe podświetlało dokładnie to, na czym nam zależy.

Oczka ledowe – nie tylko techniczne oprawy sufitowe do różnych pomieszczeń

Nowoczesne oczka wpustowe LED to już nie tylko surowe oprawy techniczne. Oprawki wysokiej jakości pasują zarówno do lokali usługowych, jak i modnych aranżacji mieszkalnych. Wiele modeli dostępnych na naszej stronie wyróżnia się ciekawym designem, wpisującym się w bardziej dekoracyjne tendencje estetyczne. Kształt oprawy (oczka wpustowe okrągłe, kwadratowe lub prostokątne) i jej kolor można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb.

Można spotkać modele z ramką wykonaną z metalu, wypolerowanego na wysoki połysk i ozdobionego kryształkami, co idealnie sprawdza się we wnętrzach art déco lub glamour. Oprócz nich pojawiają się dyskretne oprawki skandynawskie lub geometryczne nowoczesne, wpisujące się w bardziej zachowawcze i minimalistyczne nurty.

Nowoczesne oprawki LED – oczka wpustowe do domu lub biura

Oczka wpustowe (oczka sufitowe LED) to rozwiązania uniwersalne, które mogą stać się podstawą systemu oświetleniowego lub uzupełnieniem większej całości. Ich wzornictwo wpisuje się w nowoczesne trendy, a zastosowanie energooszczędnych źródeł światła LED sprawia, że produkty tego typu zużywają mniej prądu, przy zachowaniu optymalnego komfortu oświetleniowego.

Zachęcamy do zapoznania się ze zróżnicowanymi rozwiązaniami, dostępnymi na naszej stronie. A w razie wszelkich pytań, jakie oczka ledowe (oprawy wpuszczane) najlepiej zastosować lub jak dobrać do nich źródła światła, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.