Filtruj według

Cena
45 165
Kolor
więcej... mniej
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Szerokość (cm)
1 30
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej

Oczka wpusty do łazienki

Oczka wpustowe to niezmiernie praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, z którego chętnie korzysta się w różnych częściach domu. Spełniają rozmaite role i pozwalają optymalnie oświetlić całe wnętrze lub podkreślić jego najciekawsze detale.

Wpusty sufitowe warto wykorzystać choćby do oświetlenia łazienki. Trzeba jednak...

Oczka wpustowe to niezmiernie praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, z którego chętnie korzysta się w różnych częściach domu. Spełniają rozmaite role i pozwalają optymalnie oświetlić całe wnętrze lub podkreślić jego najciekawsze detale.

Wpusty sufitowe warto wykorzystać choćby do oświetlenia łazienki. Trzeba jednak zadbać o to, by były to produkty o odpowiednim stopniu ochrony. Takie rozwiązania do modnych i funkcjonalnych łazienek oferujemy na stronie Azzardo.

Wpusty łazienkowe – do czego przydają się oczka wpustowe w łazience?

Oczka sufitowe wpuszczane coraz chętniej trafiają do łazienek. Wyróżniają się olbrzymią praktycznością i wygodą użytkowania. Są to niewielkie oprawy oświetleniowe, które zazwyczaj montuje się w większych zestawach. Od ilości użytych lamp zależy ich funkcjonalność.

Do czego mogą się przydać oczka wpustowe do łazienki? Pojedyncze wpusty łazienkowe bywają używane jako lampy dekoracyjne (oświetlenie punktowe), podświetlające ozdobne elementy wyposażenia. Montaż większej liczby oczek wpustowych pozwala natomiast zastąpić tradycyjne lampy sufitowe (oświetlenie główne lub strefowe).

Z czego produkuje się nowoczesne oczka sufitowe do łazienki?

W łazienkach zazwyczaj panują dość trudne warunki dla produktów oświetleniowych. Lampy są nieustannie narażone na działanie wilgoci oraz zachlapanie wodą.

W Azzardo troszczymy się o to, by wszystkie nasze wpusty łazienkowe były wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości, odpornych na działanie korozji, jak choćby nasze eleganckie modele ze stali nierdzewnej i akrylu.

Dodatkowo każda lampa łazienkowa powinna mieć wysoki stopień ochrony IP, przynajmniej na poziomie IP44. Dzięki temu ogranicza się ryzyko zwarcia w instalacji oraz niebezpiecznych porażeń prądem.

Wpusty łazienkowe a źródła światła LED – nowoczesna oprawa do funkcjonalnych wnętrz

Wszystkie nasze oczka sufitowe do łazienki można stosować z energooszczędnymi źródłami światła, które nie tylko zmniejszają zużycie prądu, ale również odznaczają się dużą żywotnością i bezawaryjnością.

Dzięki temu znacząco podnosi się komfort korzystania z łazienki, zwiększa bezpieczeństwo oraz obniża wysokość domowych rachunków.

Oczka sufitowe wpuszczane – jak dobrze oświetlić łazienkę?

Oczka sufitowe wpuszczane to produkty oświetleniowe, które pokochali nasi klieci, ze względu na ich uniwersalność i praktyczność. Są niewielkie i dyskretne. Można wprowadzić je do przestronnych wnętrz lub nawet ekstremalnie małych pomieszczeń. Bez większych trudności da się łączyć je w większe zestawy lub wprowadzić wpusty do ciekawego wizualnie i praktycznego systemu oświetleniowego, w którym znajdą się też plafony, lampy wiszące lub kinkiety.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty oczek wpustowych Azzardo – w różnych kształtach i kolorach. Dzięki nim każda łazienka będzie dobrze oświetlona oraz zyska subtelny element dekoracyjny.

Więcej
Oczka wpusty do łazienkiJest 22 produktów.
1 - 22 z 22 produktów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów