Filtruj według

Cena
131 377
Szerokość (cm)
1 30
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Moc maksymalna
więcej... mniej
Lumeny / Barwa światła
więcej... mniej
Temperatura barwowa
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej

Reflektory i spot light LED

Sufitowe reflektory LED jeszcze jakiś czas temu były uważane za oświetlenie głównie do biur lub lokali usługowych. Obecnie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, produkty tego typu zyskały znacznie większą funkcjonalność i bywają chętnie stosowane jako jeden z elementów systemu oświetleniowego w domach...

Sufitowe reflektory LED jeszcze jakiś czas temu były uważane za oświetlenie głównie do biur lub lokali usługowych. Obecnie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, produkty tego typu zyskały znacznie większą funkcjonalność i bywają chętnie stosowane jako jeden z elementów systemu oświetleniowego w domach prywatnych.

W ofercie Azzardo, w kategorii reflektory i spoty sufitowe, prezentujemy szeroki wybór opraw, które sprostają nawet najwyższym wymaganiom praktycznym lub estetycznym.

Więcej
Reflektory i spot light LEDJest 25 produktów.
1 - 25 z 25 produktów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Nowoczesny reflektor LED zamiast lamp sufitowych LED – oświetlenie techniczne czy dekoracyjne do kuchni lub salonu?

Reflektory LED (reflektory sufitowe LED) zalicza się teoretycznie do opraw technicznych. Są to niewielkie produkty, montowane najczęściej na sufitach lub ścianach, by precyzyjnie oświetlić lub doświetlić wnętrze.

Coraz częściej producenci lamp dbają o to, by reflektorki i spoty były nie tylko funkcjonalne, ale też wyróżniały się ciekawą estetyką. Dzięki temu tego typu lampy LED zyskują coraz większe uznanie w oczach użytkowników prywatnych, pragnących wygodnie i pięknie oświetlić swoje domy lub mieszkania. Wystarczy znaleźć odpowiednie modele (również spot light) w bogatej ofercie AZzardo, by stworzyć idealne warunki świetlne w domu lub biurze.

Reflektorki i spoty sufitowe LED (spot light), lampy spotlight – funkcjonalne oświetlenie wnętrz, które zastępuje klasyczne lampy wiszące

Czy zawsze trzeba stosować lampy wiszące jako oświetlenie główne? Co wyróżnia reflektorki LED, spotlight i ogólniej oświetlenie LED? Przede wszystkim są to oprawy oświetleniowe odznaczające się olbrzymią funkcjonalnością. Zastosowanie źródeł światła LED (lub opraw wyposażonych w zintegrowany moduł LED) znacząco obniża zużycie energii elektrycznej oraz wydłuża czas bezproblemowej eksploatacji lampy (w porównaniu z możliwościami, jakie dają zwykłe żarówki). To intensywne światło o odpowiednim natężeniu. Łatwo też da się dobrać inne parametry, jak barwa światła czy współczynnik oddawania barw.

Dodatkowo większość modeli lamp LED (kinkiety, spot light, wybór reflektorów LED, lampy wiszące LED), dostępnych na stronie Azzardo, ma możliwość regulowania kąta padania światła, by jeszcze lepiej dopasować warunki do indywidualnych potrzeb użytkowników. Reflektorki sufitowe mogą mieć pojedyncze źródło światła lub kilka żarówek z niezależną regulacją. Dzięki temu każdy zakamarek pomieszczenia jest zawsze optymalnie doświetlony.

Dlaczego warto zdecydować się na te praktyczne oprawy i wymienić tradycyjne lampy sufitowe LED lub wiszące na reflektory sufitowe LED? To przede wszystkim sposób na:

  • wygodne doświetlenie całego pokoju,
  • idealne doświetlenie niskich wnętrz,
  • praktyczne rozjaśnienie wszystkich zakamarków w każdym pomieszczeniu,
  • regulowanie kierunku świecenia zgodnie z aktualnymi potrzebami,
  • doświetlanie dekoracyjne wybranych detali wnętrza lub przedmiotów ozdobnych (obrazy, rzeźby).

W większości przypadków taki rodzaj oświetlenia okaże się zatem wręcz idealnym wyborem. Potrzebujesz znaleźć reflektor sufitowy LED do swoich wnętrz? Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami dostępnymi na stronie AZzardo i znajdź produkty dopasowane do własnych potrzeb, by każde Twoje wnętrze było zawsze optymalnie oświetlone.

W jakich wnętrzach wykorzystać reflektory sufitowe i spoty sufitowe modne oprawy typu spot light?

Duże zróżnicowanie reflektorów LED sprawia, że takie nowoczesne lampy idealnie nadają się w zasadzie do wszystkich domowych lub biurowych wnętrz i pomieszczeń. Można użyć ich jako oświetlenia głównego, zadaniowego i dekoracyjnego w większości przestrzeni.

W wąskich korytarzach i przedpokojach zastępują lampy sufitowe, w salonach podświetlają wybrane detale lub dekoracyjne przedmioty, a w kuchniach mogą doświetlać blat kuchenny w ramach wyspy lub inne blaty robocze, zwiększając komfort podczas przyrządzania posiłków. Stanowią zatem praktyczną bazę, przydatną w każdym systemie oświetleniowym.

Reflektor LED lub spot sufitowy w ramach każdej aranżacji – nowoczesne i popularne produkty oświetleniowe

Reflektory LED i spoty sufitowe występują w rozmaitych wielkościach i kształtach. Dzięki temu bez trudu da się znaleźć nowoczesne lampy wpisujące się w zasadzie w każdą modną aranżację w wielu wnętrzach – od rozwiązań klasycznych i retro, przez minimalistyczne wnętrza nowoczesne, po dekoracyjne glamour.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty na naszej stronie i znalezienia lamp, które idealnie doświetlą wszystkie przestrzenie.