Filtruj według

Cena
45 99
Temperatura barwowa
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
RGB
więcej... mniej

Żarówki Smart

Funkcjonalne oświetlenie w domowych lub biurowych wnętrzach wymaga nie tylko odpowiednich opraw, ale także zastosowania dopasowanych źródeł światła. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są żarówki smart LED, których szeroki wybór oferujemy w sklepie Azzardo. Dzięki temu każdy może znaleźć produkt...

Funkcjonalne oświetlenie w domowych lub biurowych wnętrzach wymaga nie tylko odpowiednich opraw, ale także zastosowania dopasowanych źródeł światła. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są żarówki smart LED, których szeroki wybór oferujemy w sklepie Azzardo. Dzięki temu każdy może znaleźć produkt oświetleniowy dopasowany do swoich preferencji, a przy tym sporo zaoszczędzić na skutecznym oświetleniu swojego domu.

Więcej
Żarówki SmartJest 12 produktów.
1 - 12 z 12 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Inteligentne żarówki LED do domu – korzyści dla użytkowników

Inteligentne żarówki LED, kojarzone z systemem Smart Home, zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników prywatnych i biznesowych. Dlaczego? Dzięki nim zyskuje się kontrolę nad oświetleniem różnych pomieszczeń. Zachowuje się pełen komfort oświetleniowy, a przy tym trwale obniża zużycie energii elektrycznej.

Inteligentne żarówki to produkty, w których nie ma żarników. Zamiast nich wykorzystuje się praktyczne i nowoczesne diody LED, znacząco podnoszące wygodę domowego oświetlenia. Smart żarówka może być używana pojedynczo. Wiele osób decyduje się jednak na wymianę wszystkich źródeł światła, by podnieść efektywność systemu oświetleniowego, obniżyć koszty oraz sprawić, że każde wnętrze będzie zawsze optymalnie oświetlone.

Sterowanie Wi Fi domowym oświetleniem z użyciem inteligentnych żarówek LED – na czym polega?

Dostępne w naszej ofercie inteligentne żarówki LED pozwalają na sterowanie przy pomocy urządzeń zdalnych. Nadaje się do tego choćby dedykowany pilot lub nasza mobilna aplikacja Azzardo Smart, do zainstalowania na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Dzięki temu zyskuje się pełną kontrolę nad każdym źródłem światła. Trzeba mieć tylko inteligentne żarówki, dostęp do WiFi i urządzenie do kontrolowania oświetlenia.

Użycie inteligentnych żarówek sprawia, że użytkownicy są w stanie kontrolować zdalnie źródła światła. Przede wszystkim mogą włączać lub wyłączać poszczególne punkty świetlne lub całe ich zespoły. Dodatkowo smart żarówka pozwala na dopasowywanie konkretnych parametrów, jak choćby barwa światła, temperatura barwowa lub natężenie światła – wszystko bez konieczności odrywania się od wcześniejszych czynności lub podchodzenia do włącznika światła.

Nowoczesne inteligentne żarówki LED do domu lub biura – odpowiednie oświetlenie dla wymagających

W przypadku smart żarówek LED można znaleźć rozwiązania mocno urozmaicone. Na naszej stronie pojawiają się choćby inteligentne żarówki należące do najwyższych energetycznych, miewające różną żywotność (od 15 000 godzin do 30 000 godzin), zdecydowanie dłuższą niż tradycyjne produkty.

Bez trudu znajdzie się smart produkty LED do domu lub biura, które mają gwint zaliczany do najpopularniejszych typów: E14, E27, GU10 lub ES111 GU10.

Zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli wybrać inteligentne żarówki, których temperatura barwowa wynosi 3000K lub 4000K, co pozwala skutecznie doświetlić każde wnętrze, zarówno do pracy, jak i wypoczynku (światło zimno białe lub ciepło białe).

Inteligentne żarówki wykorzystuje się do budowania scen świetlnych. Niezmiernie przydatne bywa w tym przypadku zastosowanie żarówek smart RGB, które oferują dodatkowe barwy światła, nie tylko klasyczną biel, ale też szeroką paletą innych kolorów.

Na stronie Azzardo oprócz klasycznych źródeł światła LED smart posiadamy duży wybór dekoracyjnych żarówek inteligentnych. Wyróżnia je wysoka funkcjonalność, możliwość sterowania zdalnego oraz ciekawy design.

Obecnie najmodniejsze są produkty retro, nawiązujące do pierwszych wynalazków Edisona. Tego typu inteligentne żarówki świetnie sprawdzają się w modnych żyrandolach, lampach sufitowych i kinkietach, a zwłaszcza w niezmiernie popularnej lampie pająk, z odkrytymi źródłami światła na długich przewodach.

Inteligentna żarówka LED sterowana z pomocą smartfona – więcej niż zwykłe źródło światła

Inteligentne żarówki LED to rozwiązania, które sprawdzają się niemal we wszystkich domach. Nie wymagają wymiany całej instalacji ani kosztownych remontów. Aby rozpocząć przygodę ze zdalnym sterowaniem smart systemem oświetleniowym z dowolnego miejsca, wystarcza bowiem jedno inteligentne źródło światła (smart żarówka), dostęp do Wi Fi oraz urządzenie do zdalnego zarządzania oświetleniem (pilot lub aplikacja mobilna). Dzięki temu kontroluje się działanie lamp oraz różne parametry światła, jak choćby strumień świetlny, temperaturę barwową lub barwę światła (kolor światła), jeśli wybierze się żarówki RGB.

Smart produkty zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz, obniżają koszty i zużycie energii elektrycznej – zwłaszcza gdy połączy się je z siecią sensorów (np. czujnik ruchu lub zmierzchu). Tak naprawdę liczy się nie tylko sposób sterowania wpływa na funkcjonalność produktu. Żarówki led potrafią stać się także efektowną dekoracją w modnych aranżacjach.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty i wybrania optymalnych smart źródeł światła, jak nasze żarówki inteligentne. Dostarczamy szeroki wachlarz rozwiązań sterowanych z pomocą pilota lub aplikacji mobilnej poprzez domowe Wi-Fi, do każdego pomieszczenia w domu lub miejscu pracy. Czasami wystarczy jedno kliknięcie, by w domu zapanowały idealne warunki oświetleniowe.

Wprowadź komfort do swojego domu z naszymi produktami LED. Sprawdź nasz szeroki wybór produktów i wybierz inteligentną żarówkę do Twojej lampy, w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb.