Solvent SMART S 45 TOP Zobacz większe

Solvent S 45 TOP SMART WIFI

Produkt dostępny

699,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne technologie potrafią wpływać na komfort sterowania domowym oświetleniem. Świetnym tego przykładem jest lampa Solvent S 45 TOP SMART WIFI.

Niewielki plafon Solvent S 45 TOP SMART WIFI zalicza się do szerokiej i niezmiernie lubianej rodziny produktów, różniących się między sobą wielkością, kształtem i kolorem. Montuje się je pojedynczo lub zestawia w duże zespoły do funkcjonalnego oświetlenia nawet rozległych wnętrz. Optymalne warunki udaje się uzyskać dzięki wykorzystaniu regulacji temperatury barwowej i natężenia światła.

Minimalistyczny design plafonu Solvent S 45 TOP SMART WIFI sprawia, że chętnie stosuje się go w aranżacjach nowoczesnych i hi-tech. Coraz częściej jednak trafia on do pomieszczeń klasycznych i skandynawskich.

Solvent S 45 TOP SMART WIFI pełni funkcję oświetlenia głównego lub strefowego. Lampa bywa chętniej używana w salonach, kuchniach i sypialniach. Świetnie sprawdza się w przedpokojach i na klatkach schodowych, zapewniając wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się.

Solvent S 45 TOP SMART WIFI składa się z szerokiej, metalowej ramki, przymocowanej do podstawki. W centrum umieszczono pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, przykryte mlecznobiałym, akrylowym kloszem, który rozprasza światło. Produkt można znaleźć w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i szarej.

Do sterowania lampą Solvent S 45 TOP SMART WIFI przydają się urządzenia zdalne, jak choćby nasza aplikacja Azzardo Smart, którą instaluje się na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Zwolennicy zarządzania głosowego mogą natomiast wykorzystać Amazon Alexa lub Google Assistant, z którymi lampa współpracuje. Istnieje też opcja sterowania produktem przy pomocy dedykowanego pilota.

Solvent S 45 TOP SMART WIFI to nowoczesne rozwiązanie do funkcjonalnych i modnych wnętrz biurowych lub domowych.

* Pola wymagane