Costa Zobacz większe

COSTA

Produkt dostępny

/


Cena:

249,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 5 lat gwarancji na wszystko

Tagi:

Lampy techniczne zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność, stając się jednym z najwygodniejszych sposobów na doświetlenie rozmaitych przestrzeni o mniejszym lub większym stopniu dekoracyjności. W takich miejscach sprawdza się także kinkiet COSTA.

Rodzina lamp COSTA zawiera większą ilość zróżnicowanych produktów, różniących się między sobą przede wszystkim typem oprawy, wielkością i kolorem. Można je montować pojedynczo, choć najczęściej klienci decydują się na zakup większej ilości opraw, dla kompleksowego doświetlenia całej strefy lub nawet pomieszczenia. A ta mała oprawa potrafi dać pod tym względem naprawdę wielkie możliwości. Wszystko dzięki regulacji kąta padania światła, dzięki czemu każdy może dopasować oświetlenie do swoich potrzeb i upodobań.

Minimalistyczne, mocno zgeometryzowane lampy COSTA stanowią wręcz obowiązkowy typ oświetlenia do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, nawet z elementami tak obecnie popularnego hi-tech. Dzięki nim tworzy się spójny i ciekawy system oświetleniowy w ultranowoczesnych przestrzeniach. Architekci zalecają też przetestowanie innych rozwiązań i na przykład wprowadzenie takich opraw do aranżacji minimalistycznych lub klasycznych, którym nowoczesne lampy dodadzą sporo oryginalnego wyrazu.

COSTA w zasadzie może pełnić funkcję oświetlenia głównego, zadaniowego oraz dekoracyjnego – wszystko zależy od ilości opraw oraz sposobu ich rozlokowania. Sprawdzają się w prawie każdej przestrzeni. Szczególnie chętnie montuje się je w kuchniach i salonach oraz w ciągach komunikacyjnych (na klatkach schodowych, w korytarzach i przedpokojach).

Lampa składa się z cylindrycznej podstawki, do której przytwierdzono ruchomą oprawkę o takim samym kształcie i wielkości. W jej centrum znajduje się pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, pozwalające na wprowadzenie znaczących oszczędności do domowego budżetu. Całość konstrukcji wykonano z trwałego aluminium, pomalowanego na jeden z dwóch uniwersalnych kolorów: biały lub czarny.

COSTA to prostota i funkcjonalność zamknięte w niewielkiej oprawie, o wielkich możliwościach dla oświetlenia wnętrza.

Wysokość10cm
Szerokość8,5cm
Średnica8,5cm
Szerokość klosza8,5cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Moc lampy LED12W
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny1020lm
Temperatura barwowa3000K
Ruchome źródło światłaTak
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
MateriałMetal/Aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Kąt regulacji90°
Waga produktu brutto w kg0,55
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane