Maskowanie zasilania do szyny magnetycznej TRACK MAGNETIC 27 COVER Zobacz większe

Alfa Maskowanie zasilania do szyny magnetycznej TRACK MAGNETIC 27

Produkt dostępny

139,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe wymagają zastosowanie nie tylko przewodów i opraw oświetleniowych, ale też szeregu dodatkowych akcesoriów, które poprawiają funkcjonalność rozwiązania, pozwalają na personalizację i dopasowanie produktu do konkretnych potrzeb wnętrza, a także poprawiają walory estetyczne całego produktu, do czego wykorzystuje się między innymi Alfa maskowanie zasilania do szyny magnetycznej TRACK MAGNETIC 27 COVER.

Niewielkie i niepozorne TRACK MAGNETIC 27 COVER ma za zadanie przysłonić zasilacz przygotowany do szyny magnetycznej w systemie Alfa (przeznaczonej do montażu natynkowego). Z pomocą produktu przykrywa się element zasilający, poprawiając estetykę całego systemu oraz chroniąc części wewnętrzne przed uszkodzeniami i wniknięciem zanieczyszczeń (pyłów, kurzu).

Maskownica została wykonana z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia. W naszej ofercie występuje w dwóch uniwersalnych kolorach: czerni i bieli, co pozwala łatwo skompletować spójny wizualnie system do komfortowego oświetlenia wnętrz.

TRACK MAGNETIC 27 COVER sprawia, że system szynoprzewodowy oświetleniowy w domu lub biurze nabiera jeszcze ciekawszych walorów wizualnych.

* Pola wymagane