Podłogowe

Lampy podłogowe

Lampy podłogowe to w wielu domach wciąż jeden z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych typów oświetlenia. Swoją niegasnącą popularność zawdzięczają między innymi temu, że są bardzo praktyczne. Odpowiednio dobrane do wnętrza nie tylko rozświetlą je, ale stanowić będą niezwykłą, dodającą uroku dekorację. Ogromnym...

Lampy podłogowe

Lampy podłogowe to w wielu domach wciąż jeden z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych typów oświetlenia. Swoją niegasnącą popularność zawdzięczają między innymi temu, że są bardzo praktyczne. Odpowiednio dobrane do wnętrza nie tylko rozświetlą je, ale stanowić będą niezwykłą, dodającą uroku dekorację. Ogromnym atutem lamp podłogowych jest ich mobilność. To właśnie dzięki niej możemy mówić o idealnym rozwiązaniu dla osób, które lubią częste zmiany w aranżacji i wystroju wnętrz.

Nowoczesne lampy podłogowe różnią się znacznie od tych, które stosowano dawniej, w tradycyjnie urządzonych wnętrzach. Wyróżnia je niezwykły, oryginalny i wpisujący się w klasyczne, nowoczesne oraz industrialne wnętrza design. W ofercie sklepu znaleźć można zarówno lampy tradycyjne, jak i cechujące się designerskim kształtem, idealne do nowocześnie i elegancko urządzonych pomieszczeń. Dostępne są modele tak o pojedynczym, jak i wielu źródłach światła. Montowane mogą być na prostym stojaku, regulowanym wysięgniku lub trójnogu. Lampy na wysięgniku mają możliwość zmiany kąta padania światła i oświetlenia wybranej strefy pomieszczenia. Lampy podłogowe montowane na trójnogu natomiast to modne rozwiązanie, idealne do minimalistycznie urządzonych, skandynawskich wnętrz.

Uniwersalność lamp podłogowych przejawia się tym, że mogą być stosowane jako oświetlenie główne pomieszczenia lub jako oświetlenie funkcyjne. Świetnie sprawdzają się w roli oświetlenia do czytania, stąd często ustawiane są w pobliżu kanap, foteli i narożników. Wpisują się we wnętrza salonów, sypialni i pokoi dla dzieci. Z ich udziałem można tworzyć niezwykle eleganckie i przytulne aranżacje.

Lampa podłogowa ma ogrom zalet. Wśród nich wymienić należy możliwość doświetlenia ciemniejszych stref pomieszczenia, oświetlenia efektownych elementów aranżacji za pomocą lamp na wysięgniku, stworzenia wyjątkowej przestrzeni do czytania lub klimatycznego, intymnego nastroju, kiedy wyłączone zostanie oświetlenie ogólne. W ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment lamp podłogowych, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania modelu do każdego wnętrza.

Więcej
Podłogowe Jest 54 produktów.
na stronę
37 - 54 z 54 produktów
Pokazuje 37 - 54 z 54 elementów