Filtruj według

Rodzaj gwintu
więcej... mniej
Temperatura barwowa
więcej... mniej
Żarówki LEDW tej kategorii nie ma produktów.

Energooszczędne żarówki led to świetny wybór, niezależnie od pomieszczenia, jakie ma zostać oświetlone. Światło oparte na tej technologii pozwala na eksploatację, przez okres nawet do 25 razy dłuższy, w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Sprawność na poziomie minimum 80%, a do tego możliwość uzyskania światła, które dla oczu jest przyjemne.

Żarówki led ze względu na swoją budowę i brak występowania elementów ruchomych we wnętrzu, są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ekonomia użytkowania, a do tego możliwości zastosowania sprawiają, że żarówki led są coraz chętniej wybierane. W ofercie znaleźć można nie tylko pojedyncze żarówki led, ale i całe komplety.

Oferowane produkty to wysoka jakość wykonania, która sprawdza się w oświetleniu różnych typów, praktycznie do każdego pomieszczenia. Będzie świetnie się sprawdzać, jak i doskonale wyglądać zarówno w oprawach oświetleniowych umieszczonych w okolicach lustra, w łazience, jak i w przedpokojach, długich korytarzach, klatkach schodowych, kuchniach i salonach. Wszędzie tam, gdzie niewielki rozmiar, jaki oferują żarówki led, ma znaczenie.

Dostępne w ofercie żarówki są rozwiązaniem idealnym, ponieważ emitują nie tylko przyjaźniejsze światło, ale również zdrowsze dla naszego wzroku. Pod względem wizualnym z kolei, przypominają tradycyjne, dobrze nam znane żarówki. Stanowią więc połączenie zalet standardowych rozwiązań, ale w najnowszej technologicznie odsłonie. Świecą również stałym światłem, którego barwa jest niemal identyczna, jak ta uzyskiwana przez starego typu świetlówki żarowe.

Zaleta, jaką wykazują dostępne w ofercie żarówki led, to również krótki czas osiągania pełnej funkcjonalności. Świecenie pełnym światłem następuje niemalże natychmiast. Jest to zatem rozwiązanie energooszczędne, najnowsze, wysoce wydajne i charakteryzujące się bardzo niskim poborem energii. Wyeliminowany nieprzyjazny efekt migotania, wysoka trwałość i wybór pośród żarówek o klasycznym wyglądzie.