Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
50 8249
Szerokość (cm)
1 175
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Moc maksymalna
więcej... mniej
Lumeny / Barwa światła
więcej... mniej
Temperatura barwowa
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej

Lampy LED

Nowoczesne technologie poprawiają jakość codziennego życia. Dotyczy to również wyposażenia wnętrz, a nawet budowania systemów oświetleniowych. Coraz więcej klientów decyduje się na przykład na energooszczędne źródła światła LED oraz praktyczne lampy ledowe.

W naszej ofercie na stronie...

Nowoczesne technologie poprawiają jakość codziennego życia. Dotyczy to również wyposażenia wnętrz, a nawet budowania systemów oświetleniowych. Coraz więcej klientów decyduje się na przykład na energooszczędne źródła światła LED oraz praktyczne lampy ledowe.

W naszej ofercie na stronie AZzardo można znaleźć szeroki wybór nowoczesnych produktów oświetleniowych wysokiej jakości, jak lampy i żarówki LED. Odznaczają się ciekawym designem i optymalną funkcjonalnością. Sprawdzą się jako nowoczesne oświetlenie do każdego pomieszczenia u nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej
Lampy LEDJest 117 produktów.
na stronę
1 - 36 z 117 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 117 elementów

Dlaczego warto wybrać nowoczesne oświetlenie LED lub podświetlenie ledowe (lampy sufitowe LED, lampy wiszące)?

Produkty LED (żarówki lub zintegrowane źródła światła ledowe) zyskują coraz większą popularność. Dlaczego klienci wymieniają standardowe rozwiązania właśnie na lampy LED? Ich największą zaletą jest energooszczędność. Oświetlenie ledowe zużywa bowiem zdecydowanie mniej energii elektrycznej niż standardowe źródła światła (ma znacznie mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną). Prowadzi to do obniżenia wysokości domowych rachunków za wykorzystanie energii elektrycznej.

Oprawy współpracujące ze źródłami światła LED wyróżnia bardzo długa żywotność (dłuższy czas pracy) oraz mniejsza awaryjność (nawet przy lampach narażonych na częste włączanie i wyłączanie) niż pozwalają na to tradycyjne żarówki. Świecą przez wiele godzin, zapewniając optymalne warunki świetlne w domach, biurach lub miejscach użyteczności publicznej. Nowoczesne produkty pozwalają na uzyskanie światła o preferowanych właściwościach. Można na przykład modyfikować takie parametry, jak barwa światła, temperatura światła lub jego natężenie.

Duża popularność źródeł światła LED sprawia, że bez trudu można spotkać oprawy oświetleniowe we wszystkich popularnych obecnie stylach wnętrzarskich, współpracujące właśnie z tą nowoczesną technologią.

Lampa wisząca LED, stojąca czy kinkiet – jakie nowoczesne lampy LED warto wykorzystać?

Przy pomocy lamp LED można oświetlić każde pomieszczenie. W sklepie Azzardo oferujemy szeroki wybór produktów, zaliczanych w zasadzie do każdej kategorii opraw oświetleniowych. Na naszej stronie pojawia się niejedna lampa wisząca LED, lampa sufitowa LED (w tym plafony LED), kinkiety, modele stołowe ledowe, podłogowe lampy stojące, taśmy LED oraz lampy techniczne. Posiadają one niekiedy zintegrowane źródło światła LED lub jedną z żarówek LED

Dlaczego warto wybrać nasze lampy wiszące LED, lampy sufitowe LED, ścienne (kinkiet ledowy) czy podłogowe do oświetlenia ogólnego, zadaniowego lub dekoracyjnego? U nas nowoczesne technologie łączą się z ciekawym wzornictwem, dzięki czemu oprawy tego typu łatwo zestawiać w rozbudowane systemy oświetleniowe do wnętrz o rozmaitym przeznaczeniu. W domach prywatnych stanowią idealne rozwiązanie do takich przestrzeni, jak kuchnia, łazienka, sypialnia lub przedpokój. Energooszczędność i trwałość przekonują do takich lamp również właścicieli biur oraz innych lokali użytkowych.

Oświetlenie LED a nowoczesne systemy sterowania lampami we wnętrzach – nowoczesne lampy sufitowe LED, produkty wiszące, ścienne, listwy LED, spoty LED

Warto również wspomnieć o tym, że żarówki LED lub zintegrowane źródła światła ledowe (wyposażone w diody LED) wpisują się w nowoczesne systemy typu Smart House, jak nasz Azzardo Smart. Pozwala to na zdalne sterowanie oświetleniem za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenie z Androidem lub iOS lub z pomocą pilota.

Wykorzystanie inteligentnych lamp LED wysokiej jakości w ramach scentralizowanego systemu pozwala na zwiększenie funkcjonalności i bezpieczeństwa przestrzeni (pomaga doświetlić całe pomieszczenie lub jego część), a także przynosi kolejne oszczędności w budżecie domu lub firmy. To nowoczesne rozwiązanie zapewniające wiele korzyści.

Nowoczesne LED oświetlenie do wnętrz – oprawy i źródła światła ledowe dla nowoczesnych przestrzeni

Wykorzystanie nowoczesnej technologii LED w branży oświetleniowej to już standard. Obecnie nowoczesne lampy LED stanowią prawdziwą ikonę energooszczędności. A produkty w technologii LED zyskują na popularności. Chętnie wprowadza się je do rozmaitych wnętrz, jako długowieczne i bezawaryjne produkty oświetleniowe, wyróżniające się ciekawym wzornictwem. Podnoszą funkcjonalność i komfort przebywania w danym miejscu, bez względu na wielkość pomieszczenia. Oprawy i urozmaicone typy źródeł światła (żarówki LED) wyróżnia atrakcyjny design, zróżnicowanie parametrów (różne natężenie, warianty o różnych barwach światła, zimne lub ciepłe światło) lamp sufitowych, wiszących lub ściennych. Przez to łatwiej wprowadzić oświetlenie ledowe (wyposażone w diody LED) do każdego wnętrza.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty lamp LED na stronie Azzardo, by skutecznie oświetlić dom i zmniejszyć zużycie energii. A w razie pojawienia się pytań na temat oświetlenia LED – czekamy na kontakt z naszym działem obsługi klienta. Fachowe doradztwo pozwoli dobrać idealne rozwiązania do każdej przestrzeni, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy szuka się klasycznych rozwiązań, czy nowoczesnych produktów.