Filtruj według

Cena
89 1099
Kolor
więcej... mniej
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Szerokość (cm)
1 120
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej

Lampy natynkowe do łazienki

Dobre oświetlenie do łazienki zapewnia wygodę korzystania z przestrzeni, zwiększa jej przytulność i bezpieczeństwo użytkowania. W każdym wnętrzu należy umieścić przynajmniej kilka lamp, by zapewnić wygodę korzystania oraz perfekcyjne doświetlenie wszystkich stref funkcyjnych.

W sklepie internetowym Azzardo posiadamy...

Dobre oświetlenie do łazienki zapewnia wygodę korzystania z przestrzeni, zwiększa jej przytulność i bezpieczeństwo użytkowania. W każdym wnętrzu należy umieścić przynajmniej kilka lamp, by zapewnić wygodę korzystania oraz perfekcyjne doświetlenie wszystkich stref funkcyjnych.

W sklepie internetowym Azzardo posiadamy szeroki wybór takich produktów, dopasowanych do rozmaitych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu wszystkie przestrzenie łazienkowe zyskują optymalny system oświetleniowy.

Więcej
Lampy natynkowe do łazienkiJest 57 produktów.
na stronę
37 - 57 z 57 produktów
Pokazuje 37 - 57 z 57 elementów

Praktyczne oświetlenie łazienkowe LED a potrzeby użytkowników

W łazienkach umieszcza się przynajmniej kilka lamp, by równomiernie oświetlić całą przestrzeń oraz doświetlić kluczowe strefy funkcyjne (np. przestrzeń w okolicy lustra, gdzie można wykonać makijaż lub przeprowadzić golenie). Całość aranżacji dopełnia się przy pomocy oświetlenia dekoracyjnego. Do tego celu przydają się zróżnicowane produkty, które łatwo znaleźć na stronie Azzardo.

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza lampy natynkowe (oczka wpustowe, spot light, plafony łazienkowe). Ich wielką zaletą są niewielkie rozmiary oraz fakt, że nie zajmują zbyt wiele miejsca, przez co nadają się równie dobrze do przestronnych pomieszczeń kąpielowych oraz do ciasnych łazienek.

Jak wygodnie doświetlić wnętrze – lampy LED łazienka (oprawy wpustowe, plafon do łazienki)

Warunki, panujące w łazienkach, bywają wyjątkowo niebezpieczne dla urządzeń elektrycznych. Każdy plafon do łazienki lub inna lampa natynkowa musi spełniać najwyższe standardy, by można było go zamontować w łazience. W pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności, gdzie istnieje nieustanne ryzyko zachlapania oprawy wodą, każdy produkt (w tym również oświetlenie LED) ma być w pełni wodoszczelny, o wysokim współczynniku IP.

Podczas aranżacji łazienki, najlepiej wybierać modele z trwałych materiałów (szkło, tworzywo sztuczne, metal odporny na korozję). Postawienie na konstrukcje wyróżniające się dużą odpornością sprawia, że nowoczesny plafon łazienkowy lub inna oprawa przetrwa w optymalnej kondycji długie lata.

Oprócz względów bezpieczeństwa, podczas poszukiwań oświetlenia do łazienki, warto też zwrócić uwagę na funkcjonalność. Idealnym rozwiązaniem są modele współpracujące ze źródłami światła w technologii LED, które naprawdę oszczędzają energię elektryczną.

Jeśli wybierze się takie źródło światła, zapewnia się optymalny poziom oświetlenia każdej strefy, a przy tym obniża wysokość rachunków za prąd. Szeroki wybór żarówek LED (również w wersji inteligentnej) można znaleźć na naszej stronie Azzardo.

Oświetlenie w łazienkach – jakie oprawy się stosuje jako lampy sufitowe i ścienne?

W modnych i praktycznych łazienkach stosuje się trzy kategorie opraw:

  • lampy główne, czyli główne źródło światła (stylowa lampa sufitowa lub wisząca, plafon, oczka wpustowe, reflektory),
  • doświetlenie nad lustro (kinkiety ścienne, oczka wpustowe, reflektory, rozwiązania zintegrowane z lustrem),
  • dodatkowe oprawy dekoracyjne (reflektorki, taśmy LED, wyposażone w diody o różnym kolorze światła) do punktowych podświetleń.

Jeżeli odpowiednio dopasuje się wszystkie produkty pod względem funkcji i wyglądu, łazienka staje się przytulnym wnętrzem, w którym bez trudu można się zrelaksować podczas kąpieli lub wykonać nawet najbardziej precyzyjne zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne.

Duże i niewielkie lampy natynkowe do domu i mieszkania – plafoniery do łazienki i oczka wpustowe idealnym oświetleniem LED

Oprawy natynkowe wyposażone w metalową obudowę lub konstrukcję z tworzywa sztucznego to bardzo szeroka grupa rozwiązań, wśród których znajdują się zarówno okazałe plafony, które oświetlą całe pomieszczenie, jak i niewielkie reflektorki do doświetlenia ciasnych zakamarków.

Warto już na etapie planowania zdecydować, ile punktów świetlnych przyda się na suficie i ścianach, by stworzyć w łazience optymalne warunki oświetleniowe, gwarantujące pełen komfort, bezpieczeństwo i swobodę dla wszystkich użytkowników, a także budujące przyjemną atmosferę relaksu.

Oświetlenie LED w łazience od Azzardo wpisuje się we wszystkie modne obecnie trendy, dzięki czemu bez większego trudu da się znaleźć ciekawe oprawy do aranżacji w stylu glamour, skandynawskich lub klasycznych.

Funkcjonalne i nowoczesne źródła światła do łazienek od Azzardo

W Azzardo dbamy o jakość naszych lamp. Dlatego w naszym sklepie znalazły się oprawy oświetleniowe (również z żarówkami LED) o różnej wielkości, kształcie i designie, współpracujące z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak choćby system Smart House (sterowanie za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej: ściemniacz, regulacja barwy światła, tworzenie harmonogramów etc.). Dzięki temu w każdej, nawet najmniejszej łazience, można poczuć się naprawdę po królewsku.

Jak optycznie powiększyć małą łazienkę przy pomocy lamp sufitowych i kinkietów?

W ciasnych lub niskich pomieszczeniach odpowiednio dobrana lampa potrafi dodać kilka centymetrów oraz sprawić, że wnętrze wyda się nieco większe optycznie.

Do tego celu warto wykorzystać oprawy natynkowe, jak płaski, nowoczesny plafon, mający przeszklony front, lub inne oprawy przylegające do powierzchni ścian lub sufitu. Można nawet wybrać lampę do lustra łazienkowego zintegrowaną z powierzchnią tafli, dającą odpowiednie natężenie i barwę światła. Pozwala to stworzyć optymalne warunki oświetleniowe, a przy tym powiększyć wnętrze. Do takiego systemu dodaje się wygodną taśmę LED, by uzyskać optymalny efekt wizualny w oświetleniu łazienki.

Ponadto, oprawy utrzymane w jasnych kolorach o gładkiej, błyszczącej powierzchni, odbijają światło, przez co przestrzeń wydaje się nieco większa niż w rzeczywistości.

Gdzie jeszcze wykorzystać oprawy natynkowe?

Nowoczesne lampy łazienkowe to produkty wysokiej jakości, o wysokiej szczelności. Są odporne na wnikanie do wnętrza wody, wilgoci lub pyłów, które mogłyby uszkodzić instalację elektryczną i doprowadzić do zwarcia.

Trwałość takich produktów sprawia, że niejedną lampę natynkową i nowoczesny plafon, wyposażone w zestaw źródeł światła LED, można wykorzystać nie tylko w łazienkach, ale także na elewacji budynku, tarasie lub korytarzu zewnętrznym (niezabudowanej galerii), jako produkty techniczne i dekoracyjne, gdzie bez trudu posłużą przez długie lata.