Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI + REMOTE CONTROL

Produkt dostępny

949,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Praktyczna, efektowna lampa wisząca Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI sprawdza się w przestrzeniach domowych i w biurach.

Szeroki wybór produktów z bogatej rodziny lamp Solvent sprawia, że przy ich pomocy można łatwo i wygodnie oświetlić nawet bardzo duże pomieszczenia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów warto skorzystać z regulacji kluczowych parametrów światła: natężenia i temperatury barwowej.

Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI wyróżnia się prostą, mocno zgeometryzowaną formą, stanowiącą jej znak rozpoznawczy. Z tego też względu bywa zazwyczaj kojarzona z aranżacjami nowoczesnymi i minimalistycznymi. Nie ma jednak przeszkód, aby wprowadzić ją do pomieszczeń klasycznych lub skandynawskich.

Najczęściej lampa wisząca Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI pełni funkcję oświetlenia głównego lub doświetlenia wybranej strefy we wnętrzu. Wiele osób umieszcza ją nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie lub nad stołem w jadalni. Ciekawe efekty można uzyskać, jeśli zamontuje się ją w kuchni nad wyspą kuchenną lub w sypialni.

Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI składa się z szerokiej, metalowej ramy, podwieszonej na kilku linkach do sufitu. Od wewnętrznej strony umieszczono zintegrowane źródło światła LED, osłonięte warstwą mlecznobiałego akrylu, który rozprasza światło. Model występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i szarej.

Lampy z rodziny Solvent pozwalają na sterowanie oświetleniem przy pomocy aplikacji Azzardo Smart na urządzenia mobilne. Znacząco podnosi to wygodę kontrolowania warunków oświetleniowych w domu, a niekiedy pozwala też uzyskać solidne oszczędności w zużyciu prądu. Oprócz tego model ten współpracuje z popularnymi asystentami głosowymi, jak Google Assistant i Amazon Alexa. Opcjonalnie do sterowania lampą można użyć piloty.

Solvent S 60 PENDANT SMART WIFI wyróżnia się prostotą i funkcjonalnością, dzięki którym lampa zyskuje szerokie grono zwolenników wśród osób prywatnych oraz architektów wnętrz.

* Pola wymagane