VOLTA 1 Zobacz większe

VOLTA 1

Produkt dostępny

BP-9091 / AZ2384


Cena:

119,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Żarówki do kompletu

Oprawa Volta 1 to nowoczesny produkt z kategorii lamp wiszących. Odznacza się prostą, surową formą, która pozwala zakwalifikować ją do grupy lamp industrialnych. Podobnie jak inne lampy z tej grupy, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Chętnie bywa stosowana w aranżacjach loftów i pomieszczeń industrialnych. Może być wprowadzana również do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich oraz innych, utrzymanych w minimalistycznym stylu. Wyróżnia ją brak klosza i widoczna dla użytkowników, niczym nieosłonięta żarówka.

Lampa Volta 1 znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz komercyjnych. Może być montowana pojedynczo lub wieszana w grupie po kilka sztuk. Doskonale sprawdza się w roli oświetlenia funkcyjnego nad stołem w jadalni oraz wyspą lub barkiem w kuchni. Może też być wieszana nad strefą wypoczynku w salonie oraz w innych wnętrzach. Dobrze sprawdza się w pubach i klubach o surowym, industrialnym wyglądzie.

Lampa Volta 1 ma pojedyncze źródło światła o napięciu 230 V. Można ją używać z żarówkami standardowymi E27 lub LED. Nawiązanie do stylu industrialnego widać nie tylko w formie lampy, ale także w zastosowanych materiałach, gdyż Volta 1 została wykonana z betonu i zachowuje jego naturalny, szary kolor. Moda na takie surowe, minimalistyczne dodatki oraz dekoracje sprawiła, że prezentowana oprawa cieszy się dużym zainteresowaniem prywatnych inwestorów i projektantów wnętrz. Możliwości aranżacyjne z jej udziałem poszerza możliwość regulacji wysokości oprawy. Lampa jest zaliczana do 5 klasy energetycznej. W sprzedaży bez żarówek w komplecie.

Wysokość 130 cm
Szerokość 6 cm
Szerokość klosza 6 cm
Wysokość klosza 12 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu E27
Materiał beton
Kolor Szary
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokości Tak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane