AZ5338 - FREDO 98 IP54 4000K BK.png Zobacz większe

FREDO 98 IP54 4000K BK

Produkt dostępny

399,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Wysokość (cm) 98
Głębokość 4.9 cm
Ilość źródła światła 1
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Moc lampy LED 12W
Lumeny 1392
Temperatura barwowa 4000K
Materiał Aluminium
Napięcie 230V
Kąt świecenia 120°
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Odpowiednie oświetlenie powinno trafić nie tylko do domowych wnętrz, ale również do ogrodu, by stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki do przemieszczania się nawet po zapadnięciu ciemności. Jednym z wygodnych sposobów na doświetlenie terenu może okazać się nasza praktyczna lampa FREDO 98 IP54 4000K BK.

Lampa stojąca FREDO 98 IP54 4000K BK to większy z modeli należących do tej rodziny produktów przeznaczonych przede wszystkim do oświetlenia zewnętrznego. Najczęściej montuje się je w większych grupach, zwłaszcza wzdłuż ciągów komunikacyjnych (dojście do domu, ścieżki w ogrodzie, dojazd do garażu), w przestrzeniach rekreacyjnych (wokół altany, tarasu) bądź na rabatach kwiatowych lub w pobliżu innych elementów małej architektury ogrodowej (fontanny, pergole). Dzięki nim spędzanie czasu w ogrodzie i przemieszczanie się na terenie posesji w nocy staje się wygodniejsze i zdecydowanie bezpieczniejsze.

Niezmiernie prosta lampa FREDO 98 IP54 4000K BK to uniwersalny produkt oświetleniowy do wykorzystania w wielu przydomowych przestrzeniach. Ze względu na minimalistyczny design łatwo wpisuje się w szereg aranżacji, a zwłaszcza w ogrody nowoczesne, minimalistyczne. Chętnie umieszcza się ją także w przestrzeniach klasycznych czy japońskich.

FREDO 98 IP54 4000K BK to wbijana w grunt mocno wydłużona listwa z lakierowanego na czarno aluminium. Na całej jej długości znajduje się zintegrowane źródło światła LED, pozwalające doświetlić przestrzeń wokół. Produkt tego typu wyróżnia się duża energooszczędnością. Lampa jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych (trwały materiał, wysoki współczynnik IP).

Produkty z rodziny FREDO to praktyczne i stylowe oświetlenie do ogrodu, z którego chętnie korzysta wielu naszych zadowolonych klientów.

* Pola wymagane