Zestaw I przedłużony 3 fazowy lewy Zobacz większe

Zestaw I przedłużony 3 fazowy lewy

Produkt dostępny

265,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz trójfazowa
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Oświetlenie na szynoprzewodzie zyskuje coraz większą popularność, nie tylko w biurach i sklepach, ale także w domach prywatnych. Dlatego na stronie Azzardo przygotowaliśmy kilka praktycznych, gotowych zestawów do szybkiego montażu, jak ZESTAW I PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY.

ZESTAW I PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY (system szynoprzewodowy w kształcie linii prostej) pozwala na wygodne doświetlenie pomieszczenia lub wybranej strefy we wnętrzu. Na całej długości na natynkowych szynoprzewodach można bowiem umieścić odpowiednio dobrane oprawy oświetleniowe.

Elementy konstrukcji wykonano z trwałego aluminium, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. W naszej ofercie zestaw występuje w dwóch praktycznych wariantach barwnych (czarnym i białym).

W ramach zestawu można zamówić szynoprzewody różnej długości (1, 1,5, 2 lub 3 metry), dzięki czemu buduje się system oświetleniowy, dopasowany do indywidualnych potrzeb. W komplecie znajdują się także: zasilanie końcowe, zaślepka na drugi koniec szynoprzewodu oraz dodatkowa złączka do szyny.

ZESTAW I PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY warto uzupełnić o ciekawe oprawy oświetleniowe, jak te dostępne na stronie Azzardo – reflektory lub oprawy w wersji wiszącej.

ZESTAW I PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY to idealny sposób na doświetlenie kuchni, salonu, sypialni lub korytarzy i przedpokojów w nowoczesnym i wygodnym domu.

* Pola wymagane