Zestaw I przedłużony szyna 3 fazowa Zobacz większe

Zestaw I przedłużony szyna 3 fazowa

Produkt dostępny

257,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz trójfazowa
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Szynoprzewody to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, które coraz częściej trafiają nie tylko do wnętrz biurowych i magazynów, ale także do pomieszczeń mieszkalnych, zwłaszcza gdy wykorzysta się wysokiej jakości produkty gotowe, jak choćby ZESTAW I PRZEDŁUŻONY SZYNA 3 FAZOWA.

ZESTAW I PRZEDŁUŻONY SZYNA 3 FAZOWA (kształt linii prostej) wykonano z trwałego aluminium wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Na naszej stronie można znaleźć zestaw w dwóch praktycznych wersjach barwnych: jednolicie białej lub czarnej.

W ramach zestawu kupujący otrzymuje dwa szynoprzewody natynkowe. Ich długość można dopasować do indywidualnych potrzeb, decydując się na elementy o długości: 1, 1,5, 2 i 3 metry.

Oprócz nich zestaw zawiera również: złącze zasilające środkowe oraz dwie zaślepki do zabezpieczenia zakończeń szynoprzewodów.

Zestaw warto uzupełnić o odpowiednie oprawy oświetleniowe (reflektory lub lampy wiszące), dostępne na stronie Azzardo.

ZESTAW I PRZEDŁUŻONY SZYNA 3 FAZOWA to praktyczne rozwiązanie, szybkie i proste w montażu, dzięki któremu bez większego trudu da się zbudować kompleksowy system oświetleniowy do modnych wnętrz.

* Pola wymagane