LARK Zobacz większe

LARK

Produkt dostępny

/


Cena:

299,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi: #designo

Kinkiet LARK to produkt dla wszystkich zwolenników rozwiązań prostych, nie pozbawionych jednak dyskretnej elegancji.

Lampa ścienna LARK jest niezmiernie praktycznych produktem oświetleniowym, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych klientów. Można używać jej pojedynczo lub tworzyć z rozbudowane systemy. Najczęściej montuje się ją w rzędzie po dwie trzy na ścianie.

LARK wykorzystuje się w minimalistycznych stylach nowoczesnych, dominujących we współczesnych trendach. Świetnie prezentuje się w aranżacjach minimalistycznych oraz takich, w których pojawiają się elementy hi-tech. Nie ma jednak przeszkód, aby wykorzystać ją w pomieszczeniach klasycznych lub skandynawskich – dodaje im nieco bardziej nowoczesnego wyrazu.

Kinkiet LARK sprawdza się jako oświetlenie boczne, uzupełniające, które zapewnia wystarczającą ilość światła, żeby bezpiecznie przemieszczać się lub wykonywać rozmaite czynności, do których nie potrzebujemy oświetlenia zadaniowego. LARK montuje się w salonach lub sypialniach. Niekiedy sprawdza się również w korytarzach oraz na klatkach schodowych. Może być także wykorzystana do doświetlania rozmaitych dekoracyjnych przedmiotów na ścianach, jak dzieła sztuki (np. obrazy) lub szczególnie ciekawe detale architektoniczne.

Kinkiet LARK składa się z niewielkiej podstawy, do której umocowano długą listwę z pojedynczym zintegrowanym źródłem światła LED. Pozwala to na wprowadzenie sporych oszczędności do domowego budżetu. Cała konstrukcja została wykonana z trwałego aluminium.

LARK jest prostą i minimalistyczną lampą o mocno zgeometryzowanej formie, która idealnie wpisuje się w każdą domową przestrzeń i pomaga doświetlić wymagające wnętrza.

Wysokość5,5 cm
Szerokość36 cm
Wysokość klosza2,5 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
Materiałaluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane