GORAN SENSOR Zobacz większe

GORAN SENSOR IP44

Produkt dostępny

209,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 44
Wysokość (cm) 9,4
Szerokość (cm) 6,5
Głębokość 15,1 cm
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu GU10
Źródło światła w komplecie Nie
Moc maksymalna 35W
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Ściemniacz Nie
Kąt regulacji 90°
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Materiał metal
Waga produktu netto w kg 0,52 kg
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Ile lumenów potrzebujesz?

Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne pozwala stworzyć w przydomowym terenie komfortowe warunki do bezpiecznego przemieszczania się lub przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu po zapadnięciu zmroku. Warto sięgać po zaawansowane technologiczne rozwiązania, jak choćby GORAN SENSOR Z CZUJNIKIEM RUCHU.

Nowoczesna lampa na elewację GORAN SENSOR Z CZUJNIKIEM RUCHU to produkt niezmiernie praktyczny i wygodny w użyciu. Można montować ją pojedynczo lub tworzyć większe zespoły do kompleksowego oświetlenia terenu wokół domu. Niezmiernie przydatna do optymalnego doświetlenia przestrzeni jest opcja regulowania kąta świecenia lampy.

Oprawa o prostej formie idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Chętnie montuje się ją w ogrodach minimalistycznych i skandynawskich. Bywa także stosowana w aranżacjach klasycznych, by nieco uatrakcyjnić oraz ożywić przestrzeń.

GORAN SENSOR Z CZUJNIKIEM RUCHU dzięki wysokiemu współczynnikowi ochrony może być bezpiecznie używany w ogrodach, altanach przydomowych, na tarasach i balkonach, jako praktyczne oświetlenie, zapewniające bezpieczeństwo i komfort korzystania z przestrzeni na zewnątrz po zapadnięciu zmroku. Produkt wyposażono dodatkowo w czujnik ruchu, który automatycznie uruchamia lampę, jeśli w pobliżu znajdzie się człowiek.

GORAN SENSOR Z CZUJNIKIEM RUCHU składa się z prostokątnej podstawki, do której przytwierdzono prostopadłościenną oprawkę z pojedynczym źródłem światła, zamontowanym od spodu. Lampa występuje w trzech wariantach barwnych (białym, czarnym i ciemnoszarym).

Produkt może być używany z energooszczędnymi źródłami światła LED, wyróżniającymi się wysoką żywotnością i odpornością na uszkodzenia.

GORAN SENSOR Z CZUJNIKIEM RUCHU to nowoczesne oświetlenie do ogrodu, dzięki któremu przebywanie w przydomowym terenie staje się znacznie przyjemniejsze.

* Pola wymagane