NIKLAS 2 WALL IP44 Zobacz większe

NIKLAS 2 WALL IP44

Produkt dostępny

355,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 28
Głębokość 10 cm
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Ilość źródła światła 2
Szerokość (cm) 28
Moc maksymalna 60W
Rodzaj gwintu E27
Napięcie 230V
Materiał Metal / Szkło
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Możliwość parowania lamp w grupy Tak (lampa Slave / wymaga lampy Master)
Czujnik ruchu nie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczny design w połączeniu z industrialnym podejściem do oświetlenia pozwala stworzyć oryginalne rozwiązania, które można łatwo wykorzystać w domu lub w ogrodzie. Takie możliwości daje choćby efektowny kinkiet NIKLAS 2 WALL IP44.

Lampa ścienna NIKLAS 2 WALL IP44 to nowoczesna oprawa, zaliczająca się do większej rodziny produktów, różniących się wielkością i liczbą źródeł światła. Stosuje się je pojedynczo albo łączy w zespoły oświetleniowe, optymalnie doświetlające nawet większą przestrzeń. Wysoki współczynnik ochrony sprawia, że oprawy nadają się do stosowania na zewnątrz.

NIKLAS 2 WALL IP44 najczęściej pojawia się na balkonach, tarasach i przy drzwiach wejściowych do domu. Niekiedy stosuje się kilka opraw do dekoracyjnego doświetlenia całej elewacji. Uniwersalne wzornictwo sprawdza się w większości modnych obecnie aranżacji. Lampa nadaje się do zamontowania w ogrodach minimalistycznych, nowoczesnych, klasycznych i retro.

Oprawa NIKLAS 2 WALL IP44 składa się z prostopadłościennej, przeszklonej skrzynki z metalu w kolorze czarnym. W jej wnętrzu znajduje się miejsce do zamontowania dwóch źródeł światła, również w technologii LED (produkty standardowe i dekoracyjne). Lampa NIKLAS 2 WALL IP44 pozwala na parowanie lamp w grupy. W systemie Master Slave spełnia funkcję lampy typu Slave.

Nowoczesne lampy NIKLAS 2 WALL IP44 pozwalają na wygodne i efektowne oświetlenie przestrzeni wokół domu, co przekonuje do nich wielu użytkowników.

* Pola wymagane