FLY azzardo Zobacz większe

FLY

Produkt niedostępny

/


Cena:

3 599,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi: #avangarde

Żarówki do kompletu

Lampa wisząca FLY stanowi idealny przykład na to, że produkty oświetleniowe mogą być nie tylko funkcjonalne, ale stawać się wręcz prawdziwymi dziełami sztuki, umieszczonymi w domowej przestrzeni.

Niewiele jest równie oryginalnych i awangardowych lamp na rynku. Dlatego FLY cieszy się tak wielką atencją wśród prywatnych klientów oraz dekoratorów wnętrz, którzy znajdują dla niej rozmaite zastosowania w przestrzeniach domowych.

Ze względu na bardzo bogatą i rozbudowaną formę FLY najczęściej jest kojarzony ze stylem glamour, w którym współistnieje z innymi elementami dekoracyjnymi. Architekci wnętrz często jednak przełamują z jej pomocą rutynę i monotonię aranżacji klasycznych lub minimalistycznych. W takich przestrzeniach FLY stanowi główną ozdobę, od której aż trudno oderwać wzrok. Optymalny efekt wizualny i funkcjonalny udaje się uzyskać dzięki praktycznej regulacji wysokości zawieszenia lampy.

FLY używa się jako oświetlenia głównego lub strefowego. Zapewnia wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się lub wykonywania czynności nie wymagających specjalnych warunków oświetleniowych. Spore rozmiary sprawiają, że montuje się ją przede wszystkim w pomieszczeniach rekreacyjnych, jak sypialnie lub salony, w których stanowi dodatkową ozdobę i nie utrudnia swobodnego poruszania się. W niektórych wnętrzach można umieścić ją także w nieco bardziej nietypowym miejscu. W obecnym sezonie tego typu konstrukcje oświetleniowe wprowadza się także na klatkach schodowych lub w przestronnych przedpokojach.

FLY ma aż 8 źródeł światła zawieszonych na cienkich przewodach. Są one ukryte w gąszczu metalowych, spiralnie skręconych wstęg w kolorze srebrzystego chromu. Całość daje wrażenie migocącej kuli, zawieszonej swobodnie w przestrzeni.

Lampa FLY może być używana z żarówkami LED, co zwiększa jej energooszczędność i żywotność, przy zachowaniu optymalnego komfortu oświetleniowego.

FLY to niezwykły produkt dla miłośników pięknego, oryginalnego designu o wybitnych walorach dekoracyjnych.

Wysokość150 cm
Szerokość68 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła8
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieNie
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuG9
Materiałmetal
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokościTak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymaganePliki do pobrania