DONUT PENDANT 91 Zobacz większe

DONUT PENDANT 91 CCT REMOTE

Produkt niedostępny

/


Cena:

2 499,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Oprawa Donut Pendant 91 to produkt z kategorii lamp wiszących. Wyróżnia się oryginalnym kształtem, przyciągającym uwagę klientów – prywatnych inwestorów oraz architektów wnętrz. Doskonale wpisuje się w aranżacje głównie w stylu nowoczesnym oraz inne. Spełnia oczekiwania osób, które potrzebują nie tylko odpowiedniej ilości światła, lecz także atrakcyjnej formy. Donut Pendant 91 łączy w sobie funkcjonalność oraz niezwykły design.

Prezentowana oprawa doskonale wpisuje się we współczesne trendy w aranżacji wnętrz. Jest lampą pełną dwuznaczności. Jej wielki klosz, uformowany na planie okręgu, z jednej strony wydaje się prosty i utrzymany w stylu minimalistycznym, z drugiej wykazuje nieregularność i asymetrię. Donut Pendant 91 może być montowana w różnych pomieszczeniach, najczęściej pojawia się jednak w salonach nad strefą wypoczynkową.

Prezentowany produkt wyróżnia się trwałością oraz solidnym wykonaniem. Gwarantuje to możliwość długiego użytkowania. Zastosowano do produkcji oprawy akryl w białym kolorze. Lampa jest wyposażona w ściemniacz, umożliwiająca regulację mocy światła.

Nasze lampy w wersji CCT sterowane za pomocą pilota mogą posiadają funkcję ściemniania i rozjaśniane bez montażu dodatkowego urządzenia, lampa w takiej wersji pozwala również na regulację barwy światła od barwy ciepłej, dziennej az po zupełnie białe światło. A wszystko za pomocą zgrabnego pilota, który zawsze będzie w zasięgu naszej ręki.

Wysokość 120 cm
Szerokość 90 cm
Szerokość klosza 90 cm
Ilość źródła światła 1
Moc lampy LED 120W
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 18360lm
Temperatura barwowa Sterowane pilotem
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Ściemniacz ściemnialna
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Akryl
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Regulacja wysokości Tak
CCT tak
Sterowanie pilotem tak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane