Paulo 4 12V Zobacz większe

Paulo 4 12V

Produkt niedostępny

/


Cena:

659,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Żarówki do kompletu

Produkty Paulo cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wielu klientów, którzy szukają oświetlenia funkcjonalnego i prostego równocześnie.

Paulo 4 12V to jeden z produktów dostępnych w ramach szerszej rodziny, obejmującej lampy wiszące i natynkowe. Z ich pomocą można zbudować kompleksową aranżację, dostarczającą odpowiednią ilość światła do całej przestrzeni, przy zachowaniu spójności stylistycznej.

Natynkowa lampa Paulo 4 12V wyróżnia się ascetycznie minimalistyczną obudową, dlatego też idealnie wpisuje się we wszystkie aranżacje nowoczesne, stawiające na proste bryły geometryczne. Nie ma jednak przeszkód, aby wykorzystać ją w pomieszczeniach klasycznych.

Paulo 4 12V stanowi jeden z najbardziej uniwersalnym produktów w naszej ofercie. Można zamontować ją w kuchni, salonie lub sypialni, a także we wszystkich domowych ciągach komunikacyjnych. Może w nich pełnić rolę oświetlenia głównego lub doświetlającego strefy wymagające nieco większej ilości światła do wykonywania różnych czynności. Często łączy się kilka opraw do zbudowania większych rozwiązań lub zestawia się Paulo 4 12V z innymi produktami z tej serii.

Lampa wyróżnia się prostą, kwadratową obudową, wykonaną z trwałego metalu. W niej osadzono cztery, ruchome źródła światła, które znacząco zwiększają możliwości doświetlenia konkretnej przestrzeni. W naszej ofercie produkt jest dostępny w czterech modnych wariantach kolorystycznych: jednolicie biały lub czarny, a także łączący oba wymienione kolory z elementami w kolorze czystego aluminium.

Wszystkie lampy z rodziny Paulo są przystosowane do używania ich z żarówkami LED, co zwiększa energooszczędność produktu.

Paulo 4 12V to wygodna i funkcjonalna lampa o subtelnej formie, która sprawdza się niemal w każdym modnym wnętrzu.

Wysokość13 cm
Szerokość31,3 cm
Długość31,3 cm
Szerokość klosza31,3 cm
Wysokość klosza13 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła4
Napięcie12V
Źródło światła w komplecieNie
Ruchome źródło światłaTak
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuQR111 G5.3
MateriałMetal/Aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokościNie
Kąt regulacji180°
Waga produktu brutto w kg4,5
Waga produktu netto w kg4,2
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane